Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть з вибором
Допоможіть з вибором

Хочу купити клавішу,стою на роздоріжжі між:  Roland bk-3, або Roland E-50,або Korg PA500...

Прошу допомогти з вибором,що краще підходить для весілль.На кращі варіанти не має грошей.

Я би вибрав 500го.

Ніхто конкретно нічого не порадить, бо того просто не можна зробити. Це якщо відповідати чесно.

Звісно, що така відповідь є неприйнятна, бо в правильній відповіді має фігурувати конкретно вказана модель.

Гараз, друга спроба.

Треба ті всі три інструменти перепробувати. "Нема де", "нема коли", "нема як" - то не відповіді. Та і попередньої інформації для прийняття рішення предостатньо. Грати на них вам і купляєте за власні гроші.

Ха, знову не відповів.

Ок, буду серйозним. Всі попередні поради - жарти.

Насправді інструмент треба вибирати: по кольору, по вазі, по ступеню поширеності серед сусідів, бо в них треба буде жебрати стилі і звуки.

А найстрашніша правда життя полягає в тому, що а) незалежно від вибору через деякий час приходить розчарування (така вже людська психологія) б) поки займаєшся вибором підлі виробники вже котянь на ринок нові моделі і все починається спочатку.

pa 500  !!!!! з стилями допоможу .....дам те що маю сам.!!!!!

гарний інструмент!!!

 

 

Дядько Хапко

 

А найстрашніша правда життя полягає в тому, що а) незалежно від вибору через деякий час приходить розчарування (така вже людська психологія) б) поки займаєшся вибором підлі виробники вже котянь на ринок нові моделі і все починається спочатку.

істина правда

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти