Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord PowerMate 600-3 або Dynacord PM1000-2
Dynacord PowerMate 600-3 або Dynacord PM1000-2

Колеги допоможіть з вибором Dynacord PowerMate 600-3 чи DynakordPM1000-2

В мєне 600-3 задоволєний на всі 100+вага 9кг., був у мене 1000-2 також добрий апарат, но тягати вжє нема сил+ у 600-3 більшє наворотів, а по-звуку кожному на свій смак, мєні 600-3 підходить.

У меня тоже стоит вопрос между 2 и 3.Но слышал 600-3 есть и немцы и китай(((.Как не прогадать?

Якщо кого зацікавить то продається новий (привезений з Європи)  Dynacord Powermate 600-3 ( made in Germany) тел. 067-341-76-56

 

по якості звуку другий звучить плотніше,мій знайомий мав 600-3 то говорить що в кімнаті його немає як тримати -  запах свіжої китайської пласмаси!

Краще динакорда може бути лише новий динакорд! У німців дуже високі вимоги до своїх виробів. Один мій знайомий краєм ока був на виробництві, те що він побачив його дуже порадувало, кожен елемент чи то потенціометр перевіряються, таких контрольних пунктиків до готового продукта дуже багато. Про китай не знаю, але ходять чутки про клони від динакорда. Особисто сам підробок не бачив, тому стверджувати нічого не буду. Але цей бренд дуже подобається і ті речі які доводилось тримати в руках дуже тішили, один мінус, ціни дуже кусючі.

Всім привіт !

Я теж недавно став власником Dynaсord PM 1000-2.

Хлопці, повірте, він не такий вже й  важкий, я ношу його в одній руці (як відро води, в іншу руку ще щось беру),

Музика (фанера) звучить дуже об’ємно і басисто,

а з мікрофоном - прийшлось погратись параметріком, настройки вийшли зовсім інші ніж на попередньому пульті.

Ревер нормальний, і їх два.

 І ще можна гратись еквалайзером.

Всім удачі !

 

Привіт Жека, Вітаю з чудовою покупкою. Для твоїх ZX-4 саме те що треба. Як на твою думку - ними можна працювати на вулиці, чи все ж потрібен саб?

Саб потрібен і на вулиці і в приміщенні.  І краще активний.

Без саба можна грати,але звук вже не той.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти