Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Потужність акустики
Потужність акустики

Чому всі так ганяються за потужністю акустики, за ватами і кіловатими? Шановні форумчани висловіться, бо я ніяк не второпаю чому для залів шукають акустику 500-600-800Вт, (хоча для 98% залів вистачає 200-300Вт)

Чому більшість вважає що потужність в ватах прямо впливає на гучність звучання? Бо я впевнений, що ні, і акустика в 300Вт може звучати гучніше ніж 500вт.

Висловлююсь!)

Особисто для себе зробив висновок, що для залів оптимально мати дві колонки по 300-350 Ват, а якщо попадається великий зал, то добре мати ще дві по 300 Ват.

Дійсно великою помилкою є брати на весілля дві колонки по 500 Вт,  оскільки як показує практика не звучать вони в більшості залах, створюється великий "гул", а "милозвучності, музикальності" - ноль!

Зараз Вати рахує хто як хоче, не має єдиного стандарту, як це було за СРСР. Хто користувався радянською апаратурою той знає, що радянський динамік на 50 Вт, грає голосніше за теперішній 200 Ватний.

Зазвичай зараз орієнтуються на потужність RMS.

Особисто для себе зробив висновок, що для залів оптимально мати дві колонки по 300-350 Ват, а якщо попадається великий зал, то добре мати ще дві по 300 Ват

300-350Вт то потолок ,ІМХО, а дві пари, або +саб, а в топах низ обрізати, то більше ніж забагато.

Відгукнусь і я))) Велика потужність мені потрібна тому жи я хлоп із села і більшу частину своїх халтур граю на вулиці ...Але при виборі акустики ,всеж більше орієнтуюсь на тиск в децибелах а не на вати.Плюс зробив спостереження що коли колонки грають не на повну потужність АЧХ зазвичай рівніша (святих Електровойсів і РЦФ то ся звісно не стосує).В залах 300 ват дійсно вище голови,колись грав на 100ватних HIIH все влаштовувало,доречі ужасно жолію що продав ,динаміки суперскі. І звісно погоджуюсь з тезою що радянськи 50 ват грали голосніше ніж сьогоднішні 200ват ПЕРЕВІРЕНО..Все ІМХО.

Це по ідеї залежно де і в яких умовах граєш... А в цілому я з тобою згідний 300-350 ват  вистачає повністю для ігри в приміщенню...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти