Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha S115V чи MAG MD 554
Yamaha S115V чи MAG MD 554

Порадьте будьласка які колонки будуть кращі для живої лаби?

Ямашки легші і мобільніші, а по звуку однозначно кращі MD554. S-ку від ямахи можна легко віднести до бюджетних і реальна ціна на них в країнах СНГ завищена вдвоє. Якщо розглядати маг, зверніть увагу на F15 серію, та MD405. Я би придивився до MD405, потужна 15-шка із 3" катушкою і драйвер 1.5" із більш правильним рупором ніж у MD554. А ще краще, не пожаліти на квиток, заїхати в Magstore у Киеві, все послухати і придбаті ті колонки, які сподобаються по звуку і будуть влаштовувати вас.

Дякую за пораду.

А "в живу" то як саме?Мається наувазі повністю живий колектив з барабанами і все таке? То тут боюсь ні те ні те добре не буде,то вже тре щось більш серйозне ,ZX5 ,DSR +саби неслабенькі...Хоча якщо бюджет недозволяє ,прийдеться обходитись магами в принципі грати можна ,але фірмового звуку на них не добитись.Доречі недавно доводилось трошки попрацювати на таких в живій роботі ,правда з сабами і хорошим пультом (ВІз ард) то в принципі матеріал  звучав досить зібрано....

Ні,не колектив.Я мав на увазі співати під клавіші,а не під ноут.

МАГ так само і як будь-який виробник який думає про "завтра" і хоче щоб хого продукт був конкурентно спроможний, на місці не стоїть. І це реально тішить, тішить те, що за останні два роки, вони серйозно попрацювали над своїми динаміками. Випустили декілька нових серій динаміків, плюс скоро будуть оновлювати модельний ряд неодимовими версіями. Деякі моделі заслуговують особливої уваги і на них можна зібрати, в тому числі і МАГ збирає хорошу акустику. Нові катушки, зібрані на основі нових високотемпературних клеїв, центруючі шайби, гофра, все удосконалюється і на місці не стоїть!. Є деякі проблеми, але вони поступово вирішуються. Не все так класно за кордоном і не все так погано у нас. ІМХО

Хоча якщо бюджет недозволяє ,прийдеться обходитись магами в принципі грати можна ,але фірмового звуку на них не добитись.Доречі недавно доводилось трошки попрацювати на таких в живій роботі ,правда з сабами і хорошим пультом (ВІз ард) то в принципі матеріал звучав досить зібрано....

Що маєте на увазі фірмовий звук? В мене комплект таких топів і 802 сабів і з пультом динакорд звучить не просто зібрано а суперово 

озвучую на вулиці масові гуляння до 200-300 чоловік без проблем. 

до 200-300 чоловік без проблем  ого , що не день то більше , а починав скромно з двадцяти

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=143872&page=68

 

читати сторінку  з поста #1346  до кінця

Що маєте на увазі фірмовий звук

Маю наувазі що,також доводиться працювати на Магах і в принципі працювати на них можна і строїти їх також ,Але є АС які по звучанню значно виграють в мага (Як на мій погляд) ,правда вони і дорожчі значно.....

Все коригується портальним автоеквалайзером на 31 полосу і звучить чисто і правильно, без проблем

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти