Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі
Підсилювачі

Підскажіть будь ласка що краще брати, і чи хтось мав справу з таким апаратом. Буду вдячний!!!

DAP Audio - Palladium P-2000 Vintage
Star sound js 2000 plus

 

тут основне по якій ціні?

Мене ще якість цікавить!

 якість -це  не за цією адресою ( хоча DAP 2000 добротно зібраний)

Мене ще якість цікавить!

Продаю недорого підсилювач Парк V4-2400. в стані нового. Якість надійність в нього на 1 місці.

Дзвоніть 0978349502

А ті підсилювачі що ви вказали то дешевий китай з обманливими характерисктиками

 

Парк V4-2400 . Якість надійність в нього на 1 місці.

 а як же вчора твоє сказане на ВИСОЧАЙШОМУ ФОРУМІ plus-msk.ru ( подумайте тільки   " в каком собранії " зараз  "засідатєльствує"  sergejkushnir )   Да парк не плохой усилитель, но есть намного лучше его   це усь Т4м  

але тебе хитає !!! ...  так ти скоро договоришся до того   , шо МАГ& PSR  найгірша клавішо-акустика в світі

парк все таки добрі і надійні апарати і дасть фору багатьом відомим брендам і всі розмови про якість і т.д. все це тільки розмови , при нашій експлуатації  суттєву різницю в звуці ви не відчуєте.А хочете фірму - будь-ласка тільки за які гроші - це по-перше,по-друге треба рахуватись ще і з сервісом,то що є ще і другі фактори такі як п.яні гості і погана напруга,і після весілля в неділлю до слідуючої суботи треба щоб апарат уже робив.І змого досвіду фірма не завжди це може вам гарантувати,А парк за 1 день легко можна зробити при будь-якій аваріїї.

Мені взагалі казали що Star sound це Росія клепає. Бачив його в розібраному виді все акуратненько зроблено. На парку працював 3 роки правда на V 1800 ніяких нарікань немає. Просто потрібно більше потужність бо є другі колонки. Тому мені радили Dap audio і Star sound.

Відділення Старсаунд є і в росії,робить в Житомирі Юра Шевченко-раніше був розробником на РЕКу

Starsound є добротні підсилювачі.Маємо один такий:вже не один рік без затиків і поломок.Шо надворі,шо в приміщеннях.Правда недавно повісили на нього 800Вт суби,то він їх розкачати не годен (при 4Ом) так,як має бути,але то вже зовсім друга історія:є в модельному ряді і потужніші від нашого.Ну нічого,йому в поміч є ще QSC,правда і кабелю акустичного треба ще раз так.DAP так,класні підсилювачі.Мій колєга на такому працює,чув,сподобалося.Але дорогий.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти