Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вокальний гармонайзер BOSS VE-20
Вокальний гармонайзер BOSS VE-20

хто шо знає про цю іграшку як вона себе зарекомендувала у роботі.....поділіться враженнями...які мінуси і плюси

Хороша штука.

Ось тут відео:

http://vivo.lviv.ua/zvukove_obladnannia/procesori-efektiv/boss-ve-20.html

 

Величезний плюс,що вона "не убіваємая"-можна кинути під автобус,або з 5-того поверху і нічого їй не буде.

BOSS VE-20 , гарна штука( користуюсь 2 роки) різні варіанти (вокальних прикрас) та налаштувань під свій голос Замінює трьох бєк-вокалістів. Але є одне маленьке но при його використанні, як тільки хоч трохи плаваєш в вокальних здібностях, недоліки видає з тройною силою А місцями аж занодто.Особливо коли використовуєш функції (штучного бєк вокалу, або 2х-3х голосовий приспів).В звичайному пульті зі стандартними єфектами такої проблеми майже не замічаєш, а тут викриє недоліки митю. По друге, підєднати до нього можна тільки один мікрофон на вхід, а на вихід йому нада два канали , інакше не почуеш стерео-єфекта.в колонках..!!!! Або підєднутать треба  в пульті на стерео вхід. В бюджетних пультах , їх кількість ,як правило на вагу золота. І останє як для менє трохи нуднуватий в налаштуваннях...Мала кількість кнопок для прямого доступу до потрібної функції.(вийшов з меню-налаштувань) і щось гляди не сподобалось , то починай все заново по етапно відкривати щоб зайти знову до потрібної фукції , Іще одне, коли будете використовати його як напольний варіант будьте уважні, штекер живлення ламаеться митьєво!!!.А так аппарат-бомба! Ну, це власне моя думка..., у кожного своя...

Здравствуте,скажите пожалуйста каковы основные различия между Boss VE-5 и Boss VE-20? В частности меня интересует гармонайзер!

На мою думку ТС буде краще за Boss. Більше функцій, великий зрозумілий дисплей, чудові ревера від ТС, постійне безкоштовне оновлення прошивок на оф. сайті, USB - можна використовувати як звукову карту... Але потребує хоча-б елементарних знаннь теорії музики та сольфеджіо. Працюю з ТС вже 2,5 роки - мене все влаштовує окрім відсутності MIDI в моєму приладі.

Та все-ж таки жоден прилад не здатен замінити живих виконавців!!!

На рахунок гармонайзера, користуюсь TC Helicon вже чотири роки і коли купував, то безліч форумів прочитав на рахунок який вибрати.Хочу сказати одне, яка б модель не була важливий фактор має правильний вибір мікрофона.Коротко поясню.Мікрофон який чудово підходить під ваш голос може не підійти під гармонайзер, я тоді сам того не знав. Тобто голоси які побудовані гармонайзером будуть звучати не природньо, більш електронно і треба довго побавитись щоб підібрати такий мікрофон як для вашого голосу так і для правильного більш чистого і природнього звучання побудованих голосів гармонайзера.Нонсонс!

Підтримую, мікрофон потрібно підбирати, оскільки прилади ТС облаштовані адаптивними еквалайзерами, які працюють в режимі авто...Це трохи додає мороки, але воно того варте, голос може звучати як начебто оброблений в студії. Я взагалі вмикаю мікрофон спочатку в пульт, потім через Аукс виводю на ТС, а вже потім назад на стереопару мікшера... Як писав вище - результатом задоволений.

Але - жоден прилад не замінить живих співаків...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти