Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Bridge (міст) в підсилювачах.В мому випадку Park CF1200
Bridge (міст) в підсилювачах.В мому випадку Park CF1200

Поясніть детальніше про міст. Я так розумію це моно сигнал з підсиленням звуку?!! Якщо помиляюсь то виправіть. Як правильно його використовувати? Подключаючи MAG по 500 Ват 4 Ом на Парк CF1200 звук покращується в режимі Bridge. Чи можна так нашкодити акустиці чи підсилювачу? Чи варто це використовувати в даному випадку взагалі?

Все вірно, в режимі МІСТ, Ви отримаете один моноканал із потужністю 1200Вт, у випадку даного підсилювача. Якість звуку абсолютно не зміниться. Даний підсилювач можна використовувати в режимі міст лише на 8(16)-омне навантаження. У вашому випадку із акустикою в 500Вт, 4Ом в режимі міст використовувати її не раціонально, при паралельному підключенні АС ви отримаете 2Ом, що виведе ваш підсилючав з ладу, у випадку послідовного підключення АС, ви отримаєте 8Ом, але послідовне підключення категорично не рекомендую використовувати для низькочастотного ланцюга, пояснювати чому, не буду, багато писати. Думаю на ваші запитання відповів.

Так,тепер все зрозумідо. Дякую)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти