Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » "Тече вода з-під явора" О. Злотника мінус без бека дуже треба))))
"Тече вода з-під явора" О. Злотника мінус без бека дуже треба))))

pete fedyshyn, либонь, Вікторія Вадимівна таки отримує зарплату за мистецтво, перебуваючи на посаді художньго керівника. Та й інший персонал, який повинен вміти грати - теж :)

З моїх спостережень, тепер більшість керівників отримують зарплату за "мистецтво скачати" фанеру з нету, ...... зокрема з цього сайту... А відвідування районних та обласних звітних концертів зайвий раз то підтверджує...

не переживайте. фонограму я знайшла. точніше придбала за гроші. Краще платити нормальним людям, а не хамам таким ось як ви. Шановний nachtigall_ua , а навіщо тоді люди викладують мінуси в нет!? Я вважаю. щоб допомогти тим, які не мають можливості в даний момент або взагалі придбати чи написати мінус. на те ми і люди, а не скоти, щоб допомагати один одному. А не сміятися,як ви, з того, що я попросила про допомогу. І при чому тут моя посада? Якщо ви працюєте в БК, то повинні розуміти, яке зараз скрутне становище і немає проплат. І взагалі, кому це я пояснюю...

Якщо Ви знайшли можливість придбати мінус за гроші та вважаєте, що "на те ми і люди, а не скоти, щоб допомагати один одному"; то чому не виклали мінус для тих, "які не мають можливості в даний момент або взагалі придбати чи написати мінус"? Ви ж качаєте мінуси безкоштовно. А хось їх зробив чи купив, та й виклав для Вас.

Шановна kysia , а вас тут ніхто не ображав і навіть не мав на то наміру, щоб ви уже могли так розгніватись і всі одразу поставали для вас хамами...  Скажу за себе, я особисто висловив свою думку (на то маю повне параво як користувач сайту) про стан речей у багатьох культ.закладах (БК, РБШ, ПДМ та і т.п.) на сьогоднішній день який я спостерігаю на власні очі. І повірте той стан речей зовсім мене не тішить та завдяки тому бардаку який кругом за "мистецтво скачати"  ще багато хто і довший час будуть отримувати свої зарплатні...

Я ж не говорила, що не хочу платити аранжувальнику за мінус, а просто не відповідала, так як не заходила на форум, а ви раді старатися, взяли і почали насміхатися без причини...Вам, що не має на кого напасти, що почали приводити мене як приклад людини, яка не зрозуміло за що отримує гроші...ви вважаєте це не образливим?! Не знаючи людину  - так її принижувати, щей на очах всіх користувачів сайту, яких я поважаю за їх вклад ..Так що, панове, закрили тему!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти