Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"
супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"

А яка крута ава у нашого Виталія Сува....

это типо на нас обидился 

Вже був один такий, який образився (підказка - той що клавіші прошивав)))) Тепер навіть не видно, а чого - не треба ви..йо.. і все буде гут))) Принаймні він свої махінації вже так відкрито не показує...

(підказка - той що клавіші прошивав)))

...Е50.А потім довго і смішно його продавав-ржав ввесь форум.І продав(!!!),прикинь?Зараз товче і30. 

Цікаво, чи надовго його вистачить)))

Чекаєм нової теми типу "ХЕЛП!ВІДФОРМАТУВАВ ДИСК С!!!!!!АДЫНАДЫНАДЫНАДЫН".

Вже "Гурт Нота"... Що далі?))) Шановні гості, робимо ставки)))

П.С. Раджу зазирнути в профіль Гурту Нота/Сусловського/і т.д. - він тепер має стать "ЖІНОЧА"... Думав, що зашифрувався)))

Два варіанта - або це дитина, або якийсь розіграш 

Судячи по профілю ВК - то дитина... Але може і підростаючий "жирний Троль"))

Хоча сама тема (продаж випрошених стилів) з якої почався "срач" - дуже навіть серйозна... Якщо би попався чоловік, який не в курсі справи - він міг би реально купити в того малого гаврика стилі, які можна в вільному доступі знайти... А ото вже зле... Не по-людськи

Юрко (DJ VIST),Віталік Вус,Михайло Веркалець,korg2802 напишіть до кого хочте і вам кожен відпише шо я їх не продав нікому мені нема смислу... і то що ви там собі говорите жебрає стилі так я беру переробляю собі для корга па 50 редагую на па 50 і собі ними граю...  ну хіба рідко коли кидаю друзям хто має па 500,600 роланда 8, кентрона.. або хто просить пошукати стилі або навіть в ваших словах пожебрати... так що не треба тут спирати що я торгую чужимим стилями і я тоже можу собі купити стилі якщо я їх купив маю повне право на виставлення в інтернет або на продаж...!!! і відповідайте за свої слова

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти