Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Катр!дж з допом!жними звуками - PCM DATA
Катр!дж з допом!жними звуками - PCM DATA

Шановн! колеги, хто користувався Коргом М 1, хочу придбати катр!дж з допом!жними звуками(PCM DATA) Бажано щоб була нафарширована красивими тембрами. Яка Iхня зарац ц!на + -? Дякую хто в!дгукнеться. 

А чому ви не читаєте відповідей в основній темі (http://minus.lviv.ua/forum/thread/6041/)?

Stasmyz .Навіщо купувати? Річ раритетна і тому дорога.Чи не простіше клавішу скомпонувати з ноутбуком по МІДІ через звукову карту ,скачати і установити програму Sound Quest / MIDI Quest, тоді через любу програму-секвенсор,типу кубейс,чи ФЛ студіо можна відкрити Ваш корг М1,як VST плагін і накручувати звук як Вам заманеться,також в інтернеті є всі досі випущені патчі для М 1 КОРГА.По -перше вся інформація буде у Вас в компі,по-друге можна нарулювати і зберігати нові звуки,при чому все візуально і просто видно на моніторі ноутбука і по-третє шалена економія грошей.Патчі я собі скачав,можу поділитись.У мене КОРГ Т3,саме таким чином і збираюсь працювати(поки що не було часу). 

Myhailo1962, не всі дані можна скопіювати. Є два типи карт: RAM і ROM. Ті, що Вамвдалось скопіювати у вигляді патчів - це RAM і звуки з них використовують вбудовані семпли інструмента.

ROM карти містять нові семпли, відсутні в інструменті і є набагато цікавішими. Їх не так просто скопіювати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти