Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » мікшерні пульти
мікшерні пульти

як вибрати мікшерний пульт

хочу придбати мікшерний пуль behringer qx1204 usb може хтось користувався

Так я і думав вітка "популярна"......(купа змістовних відповідей)))),на змістовне питання)

Так тепер по суті,при покупці пульт потрібно взяти в руки сильно стиснути,потрусити і послухати чи нічого не тріщить....потім постукати по днищу і прислухатись,якщо звук стукоту буде дзвінкий кльовий пульт!!! якщо глухий ,пульт фуфло....Ну і основне)))на доброму пульті обовязково має бути купа різноманітних кольорових блималок і крутилок, інакше гроші на вітер!!!!!!

Берінжер я б не радив))))думаю щось від саундкінга чи фоніка принесе більше задоволення від роботи

Прошу вибачення за "рукоблудство")))нестримався))))))

Бодя, ну порадував)))) Так мені настрій зранку підняв)))\

 

barmali, а що ти хочеш почути на констатацію факту, що хочеш взяти пульт, хочеш - бери... А от якби ти спитав - хто працював, які враження, які підводні камні... От тоді то би вже виглядало на конструктив...

хочу придбати мікшерний пуль behringer qx1204 usb

Ну за саундкінга він не гірше буде, але пульт "не очень", - це ще мягко сказано !  З берінжерів найкращий для мене ub 1622 fx, з тих старіших ...   Якщо хоч пульт з ревером , найоптимальніший варіант ален хіт 10 fx, а взагалі дозбирайте і купіть Roland VM-3100 PRO 

 

А взагалі ,на беренджері звісно можна "тарабанити",а от все що нижче по класу то вже не пульт ,годиться хіба що жінці під ср...ку стелити щоб целюліту не було,хоча ні...є ще зовсім дешевий варіант на якому можна працювати,електроніка пм01 (ше можна знайти в робочому стані) 

   А от як вибирати,то моцне питання

Переважно хто купує берінгер то потім його продає при тому втрачає з 500 або більше гривнів, то може краще докласти трошки тай купити щось краще

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти