Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Ямаха
Ямаха
1

А і В.В даному питанні В-це і є друга варіація.

...2 місце в рейтингу найтупіших запитань,які мені зустрічалися.1 місце займає запитання яке одного разу прозвучало в мою адресу:-"Віталік,як тебе звати"...

"Учітеся,брати мої

думайте,читайте..." Т.Шевченко.

 

А

Яке б не було питання, ображати не слід.

Вибачатися не варто,я не гніваюся.Міша (це ж ти,правда?),ну погодься,запитання ж справді...

Анатолiй,а де я ображав когось?Я просто охарактеризував запитання і ні в якому разі не автора,я ж-бо культурний.

  • як правило на ямахах після збивки автоматично включається друга варіація, а після повторної збивки - назад перша варіація.
  • На новіших моделях ще є 3 і 4 варіація, їх потрібно включати вручну як правило.
  • також можна включати вручну (без збивки) інші варіації, як правило на панелі є кнопки А, В (також можуть бути і на 3 та 4 - С та D)
  • аналогічно можливі варіанти збивок, початків та закінчень (все залежить від конкретного стилю та моделі клавіші).

до речі: на стилях можна додавати свої варіації, міняти звуки і т.д. докладніше є тут: http://лайф-кременець.рф/tc-kava-nformatc-ya/2013-12-23/sozdanie-stiley-v-formate-yamaha

а ображати людей, котрі хочуть навчитися не слід, не так багато їх зосталося на жаль... добре що хтось уже вміє. Але ж і Ви колись вчились?

Сергію, підправ статтю і вкажи автора...

ок

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти