Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Electro Voice RE410
Electro Voice RE410

Нарешті став щасливим власником RE 410! В неділю після весілля відпишусь.. Як і що, які відчуття...

Вітаю!

Зробив си подарунок на ДН?)))

Ага)

Друзі, як і обіцяв відпишу відгук про мік, особисто прспівавши у нього весілля. Мікрофон просто казка! Як я вже писав вище все те саме + дуже порадувало те що коли вистрибуєш на верхню тесатуру вокалом, то він не грузить "криком" і не "сверлить" вуха артефактами притаманними Дин. мікрофонам. Ще один аспект - у нього вокал звучить інтонаційно просто ідеально рівно! Не фальшиво! Бо в динаміку надриваєшся співом і є погрішення в сторону завишання чи понижання нот! Просто кайф рекомендую! 

Мікрофон супер шкода що не має кнопки. І навіть не знаю чи можна його включати на канон з вимикачем.  Бо там при виключенні 2 і 3 контакти замикаються.

Не радив би так робити можна живлення закоротити, або преамп згорить або фантом...

Я так само і подумав

Ще дуже файний є re-510

510 дуже індивідуальний! Ми порівнювали обидва впритул! Одноголосно всі погодились (5 люда) що 410 універсальніший! В 510му сильно завалений низ і верхи не такі повітряно - прозорі як у 410.. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти