Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Adobe Audition 3.0
Adobe Audition 3.0

Рівень звуку

Шановні колеги !! Виникла наступна ситуація: є необхідність скинути з клавіші записану midi  в mp3 на комп. Порядок моїх дій: підключаю інструмент (Korg I 30) до звукової карти (Behringer UCA 202) через Adobe Audition 3.0. Починаю запис, на спектрі виставляю до перегрузки (рівень входу), мінімально обробляю еквалайзером, зберігаю (у wav або mp3). Отриманий файл, через всі найпоширеніші програвачі, звучить з малим рівнем гучності. Пробую в програмі піднімати рівень гучності - виходить спотворення і перегрузка. Розумію, що Behringer UCA 202 важко назвати звуковою картою. В чому проблема? Потрібні додаткові налаштування в програмі? Потрібно дійсно звукову карту? Інше? Поділіться досвідом, буду вдячний. Особливо хотілось би отримати коментарі "мастодонтів" )))) даного форуму!!)))

Прийміть вітання! Колись мій товариш записував за допомогою такої звукової карти в Steinberg Cubase мастер треки. Behringer UCA 202 більше підходить для прослуховування 

mp3 треків, але записати також можливо. Потрібно вказати на зовнішньому перемикачі карти звідки подається сигнал і буде вам щастя. А якщо щось не виходить, то варто шукати

причину в налаштуваннях Adobe audition 3. Взагалі скажу Вам, що трудно виявити реальну причину якщо спілкуватися на форумі. Краще один раз побачити...

Може бути причина в тому, що шнур десь не має контакту і таке подібне...

Напишіть конкретно - з яким рівнем гучності. Цифри, будь-ласка.

В Аудишині при запису внизу основної форми є індикатори рівня, які в процесі показують що та як... Я як пишу то виставляю, щоб вони були на -20 -30 db - тоді і підкрутити можна і все. По замовчуванню Аудишин нормально обробляє вхідні сигнали. І якщо при запису у вас низька гучність - шукайте проблему швидш за все в налаштуваннях Вінди, бо може на вході стояти низький рівень, тоді перевіряються налаштування мікшера запису самого Аудишина, а тоді налаштування збереження файлу. 

І правильно сказав Володимир - цифри в студію))) Бо замало інформації

П,С. Звичайно, що при піднятті рівня на готовому файлі звучить перегруз, ви ж виставили при запису "до перегрузки". Треба лишати запас.

Фактор+, Про зовнішній перемикач детальніше, будь-ласка, не зрозуміло, як вказувати, звідки подається сигнал. Один раз побачити нема де, тому і пишу тут.

Щодо рівня звуку в цифрах, то підкажіть, як це визначити. Я тільки початківець в цьому напрямку )))).  Індикатори рівня, які внизу, показують приблизно -3 db. Ще одне: коли готовий mp3 відтворювати в Аудишині, рівень гучності і частотний спектр добрий, при відтворенні у JetAudio, до прикладу, відчутно менший і звучить "глухіше". Файл є у моїх записах. Не можу зрозуміти, як сюди завантажувати скріни

Якщо такк, то опишіть параметри збереження в мп3. Якщо в аудишині грає нормально, то є два варіанти: або криво зберігає, або якась лажа в джеті. Іншими плеєрами відтворити не пробували?

В mp3 зберігаю з такими параметрами: 320 Kbps, 44100 Hz, Stereo (8.8:1). Спробував іншими плеєрами, результат такий: в AIMP звучить голосно з перегрузками, в WinMP (стандартний Вінди) більш-менш прийнятно, в JetAudio - найтихше і найгірше. Прослуховував серез зазначену вище звукову карту. WAV-ка - цей же результат. Спробував інші mp3 - така ж ситуація!!! Що дивно, раніше незамічав різниці, на апараті мінус включаю через JetAudio, в перервах інструменталки через AIMP, то звучить і так і так добре!! Сьогодні в кабаку ще раз порівняю. Мабуть проблема все ж таки в JetAudio, якщо є поради, як усунути - буду дуже вдячний. P.S. В налаштуваннях ДжетАудіо поки що нічого не знайшов 

Інші мп3 так само?)))) А ти переглянь налаштування еквалайзера, а також всяких басбустерів та енхансерів, які в джеті присутні))) Найкраще, коли еквалайзер стоїть в пресеті FLAT - тобто все в лінійку, а решта просто вимкнуте... От тоді треба слухати та порівнювати...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти