Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Який інструмент купити?
Який інструмент купити?

Андрій155, не думаю що ТС влаштує цей одноголосний аналоговий синт: http://www.youtube.com/watch?v=uyWTyHBmUbs Більше в Вермони синтів не було. Піано-стрінгз це ЕМІ, а Формейшн - електроорган.

Yulianovich, так ТС потрібно ПРО інструмент, а куди вже професійніше?

Зато ака там клава - !!! Недавно порівнював. Пальці самі лабають - !!!

Оффтопну трошки: мені би в синт повністю білі клавіші, так як в неї...

Ну тру-аналог я б і сам покрутив на дозвіллі.  Якийсь "Полівокс", або ту ж Вермону-синт. Ностальгія...

. Пальці самі лабають - !!!   Це тоді  треба мабуть Яму пср с-910-950 = і всі питання пропадуть як сніг навесні....)))   

просто розмова ні про що ! Господар має право назвати ціну, на яку він хотів би мати аппарат... - це моя думка...

 

Yulianovich , Юрко (DJ VIST) , Я бачу хлопці у вас із почуттям гумору все дуже складно

andriy155, та чому ж складно, якраз навпаки... Але от про Вермону, я не жартував... Хоч і старий апарат але то є ТРУ, і спробуйте пошукати з ромплерів щоб по якості схоже... Це чистий аналог, і правильно нарулити його зможе дійсно профі!

Аналоги чому так дорого коштують? Бо на них роблять МУЗИКУ. Там є можливість створити щось НОВЕ і СВОЄ.  Для каверів "під фірму" аналог без потреби, ксерокопії картинами ніколи не будуть.

pete fedyshyn красиво сказано!!!!!!!респект!!!!!!!!

Володя  бери 950-ту і буде Тобі щастя!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти