Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Live styler plus V.15
Live styler plus V.15

Які VSTi підійдуть до цього синтезатора та де їх взяти?

>>Які VSTi підійдуть до цього синтезатора

Будь які. Технічно різниці нема.

>>та де їх взяти?

Купити-звантажити комерційні, звантажити безкоштовні, вкрасти комерційні, запрограмувати самостійно.

А якщо такий варіант-міді клавіатура(чи синтезатор з міді виходом)+Live styler+Ketron sd2.Чи це краще за самограй Solton ms 50 ?

Особисто я зупинився поки що на версії Оnemаn Band v.11 + Midi-клавіатура +навушники. Але мені потрібно: великий вибір стилей. Вимог до звуку немає. Тобто більше ніяких вимог. Я не музикант. Просто увечері, вдома, для себе і ще когось. Лівою рукою... :) Тобто акорди набрати можу, а підіграти не вмію.

Якщо самограї тепер підримують довантаження стилів й є кошти на нього й вони окупляться...

Коли на великому концерті зібрано багато тисяч народу... а я починаю гонорово видавати звуки вінди, яка перезавантажується - то мабуть клавіша кращий варіант.

Жарт:

Америка, кінець 1999 року, співробітники компанії Microsoft сидять у літаку. Полетіли кудись...
Стюардеса:
- ...й як приємна новина хочу повідомити вам, що бортові комп`ютери нашого лайнера управляються операційною системою Windows-2000! Командир й екіпаж бажають вам приємного польоту!
Через секунду - у дверях пробки - усі лізуть через голів, щоб швидше вибратися! А один - самий розумний - сидить. Стюардеса:
- А ви чому не квапитеся?
- А він у вас і не злетить!

А якщо такий варіант-міді клавіатура(чи синтезатор з міді виходом)+Live styler+Ketron sd2.Чи це краще за самограй Solton ms 50 ?

Зв'язка багатша по функціоналу, самограй оперативніше та надійніше. Однозначності знову нема.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти