Головна сторінка » Список форумів » Традиції музикантів України » Пропоную завести традицію суто української музики на весіллях
Пропоную завести традицію суто української музики на весіллях

Грав цієї суботи весілля в м.Коломия Івано-Франківської області грав весь український репертуар і нічого більш лишнього народ дуже гарно сприйняв це. Тож пропоную завести таку традицію всім адже наша мова найспівучіша і держава починається з нас!!!

Доброго дня. Граю в кабаку в Коломиї уже два роки тільки українське , на весіллях пропоную людям теж виключно український репертуар ,  дуже багато людей за , а від російського і решта уже і сам відвик потроху.Тож співаймо на радість українцям українське.

#А причом тут українське.Я щитаю мова тут не причому.і навіть не придставляю свята без руских пісень.наша молодь вся практично слухає руску попсу.Обясьню чому.Тому що руских пісень виходе нових мінімум сто а Українських 10.  ..А.нову польку    я обше останім часом нових не помічаю. А ЯКЩО є то перероблені просто з руского репертуару. Я нічого не маю проти Українського весілля сап дуже люблю Українські пісні.Скажіть наприклад чому наші виконавці не пишуть нових пісень а просто переспівують . Я маю віду віктора павліка. що внього де достатньо коштів купити слова бо сам написати не може напевно. Виж розоміете грати одне те саме надоїдає не публіці а самому собі.І тому ячщитаю забити на всі принципи і грати те що дійсно подобаеться людям.А якщо хочете робіть просто в будинках культури концерти українських пісень. Бо є такі села що концертів вже не бачили роками. даже якщо пряцюе клуб. І люди будоть вам дуже вдячні. Через років десять я думаю в обше буде грати на весіллі просто ди джей якийсь electro hoyse або dyb step.Зараз молодь зовсім інша. Лічно я зараз даю людям вибирати живу музику чи ді джей . більше всього беруть діджея . поперше дишевше і підходи як для старшої публіки так молодої. а якщо позволяє приміщення то можу розділитися один комплект поставити на вулиці а другий в середині.хай воно трішки дорожче але задоволені всі.звісно хочеться щоб слухали тільки вас гуртом.але це вільна країна . Просто скажу в каждій собласті городі селі свій принцип і культура.Розкажу історію.Колись в нас був випуск 11 класу і взяли музикантів з другої області. І вони довели дітей до сліз за пів години виконували три польки вальс . їх діти промили змінити репертуар амвних близько навіть не було нічого подібного.тоді мій знайомий був на цьому випуску і тільки він ім допоміг.взяв в свої руки. щоб спасти свято.в нього вже був тоді стаж 20 років.і таким чином він спас свято і допоміг цим музикантам.но випускникам цей випуск запамятався тільки в їхній памяті до того всього щей оператор запоров відео. Говорив чо не чайно зтер.такщо ви повині бути готові на всі случаї житя. І щоб вас знали всі регіони з хорошої сторони.Бажаю всім успіхів !  

А.нову польку    я обше останім часом нових не помічаю. А ЯКЩО є то перероблені просто з руского репертуару

ЩИТО?!Ану-ану польку здерту з рузке репертуару вСтудію,будьте ласкаві.Вельми кортить послухати таке "чудо".Данке шьон.

наша молодь вся практично слухає руску попсу

Значить то НЕ НАША молодь.Наша слухає нормальний якісний муз продукт:ОЕ,Тартак,ТНМК,Скрябіна,Тінь Сонця,OtVinta,тощо,а не всяке гівно одноденне,яке не вартує навіть диска-болванки,на який воно записане.

Хлопці облиште сваритися за мову не ми не люди в цьому не вині а винна наша влада, повірте нещодавно приїхав з Пітєра, мене на кордоні міліція перепитує як ми тут, і співчуває може не всі але так як і внас всім ндогодиш, але цю війну розпочала не мова і не люди а ВЛАДА.

А суто англійсбкий репертуар слабо???Я вважаю,що мова,язык,language немає різниці-має бути різнобарвний репертуар...І чим більше пісень на різних мовах-тим краще.....Комбінувати треба -2 російські,2 українські,2 англійські- і т.д.-всі задоволені!

Я вже в якісь темі писав свою думку, але для "ВАТИ" не полінуюсь написати ще раз: -Там де звучить російська попса,приїзжають російські танки і зелені чоловічки створюють "руский мир".

Чудовий канал української музики: https://www.youtube.com/channel/UC0hDzfKtpEYddIUqBjBwy-Q
Не реклама, просто я випадково його знайшов.

Дякую! Канал дійсно чудовий, є що послухати)) А щодо весіль, то мені подобається, коли вмикають саме національні пісні, сучасні - але українською.

А ви, хлопці, як заманюєте красунь?))))

Квіти це завжди добре, але дівчина також люблять справжні чоловічі вчинки і їх стабільність. Можливо один раз зробити помилку і все.

На рахунок музики то я тільки за українські пісьні!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти