Головна сторінка » Список форумів » Цікаві забавки » Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля
Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля

Ще є один конкурс подібний на танець з віником. Потрібен мішок з гуманітаркою, не повний, щоб не був важким. Бажаючі танцюють в колі, не обов'язково щоб були пари, і перекидають мішок один одному. Коли зупиняється музика, той хто залишився з мішком витягує з нього навпомацки якусь річ і надягає. Коли мішок порожніє - гру завершено. Одітих по черзі просимо під еротичну музику зняти з себе "обновки". Класно, якщо весілля в шалаші і є труба-опора. Ніколи не думав що у наших, ніби звичайних людей така фантазія підчас роздягання.

Я ж згадував цей конкурс, він називається "Секонд Хенд". Теж на межі, хоча залежить як його організувати. Якщо одяг брудний, смердючий, обтягуючий, такий що жінкам треба через голову натягати і псувати зачіску і макіяж - то однозначно йому дорога до купки конкурсів з дупами і відрами. А якщо добре підібрати одяг, добре попрати і коректно провести - то ше більш-менш. Я не є прихильником цього конкурсу, але якщо просять - лахи є:-) І обов'язкове прання після кожного використання.

Ми проводимо СЕКОНД ХЕНД, то жінкам моїх музикантів доводиться після кожної забави лахи прати:) Добре, що я ще не жонатий:)))

Про це не афішуй бо не оженишся:-)

А може то для реклами я сказав:)))))))))

Підписуюся під кожним твоїм словом,дорогий друже,ЮРІЙ БУЛЬБАХ ! Тільки так! Все,що виходить за межі пристойності і здорового глузду,не має права на існування під час весілля чи корпоративу! Навіть,якщо попросять. Горшки,майтки,макогони,банани між ногами,секонд-хенд,памперси і т.д. не робив і не роблю принципово!  Хоча,бувають винятки. Недавно мав весілля в нас,в Тернополі. Гості були з далекого села,причому всі! Після другого столу приходять молодята,і цілком серйозно просять "танець з ремінцем". Виявляється,в них в селі це головна фішка свята! Хотів пояснити їм,що воно якось,ну ніяк не пасує,але молодий просто крикнув в зал "Пацани,з ремінцем!!",і прибігло чоловік з 20!  Весілля відбувалося в досить поважному ресторані,я пробував відмовити молодого від тієї затії,але було пізно-той витяг зі штанів пасок,і пішов ведучим!!  В результаті, було побито декілька фужерів,тарілок,пляшок ,набито пару синяків,і зламано вазонок-пальму.Але молодята і гості були просто в захваті!  Адміністратор дивилася на мене як Янукович на Тягнибока.Я не мав куди діти очі,хоча вина моя була дуже опосередкована-не зумів переконати ненормальних!!  Я думаю,щось подібне було практично у всіх. Давайте поділимось враженнями!

Що до трусів! Поперше труси вдіваються поверх основного одягу, і, ніхто не змушує знімати свої трусера та показувати людям голу дупу!!! А що до висловлюваннь - то до непрофессіоналів відноситься дуже велика кількість лабухів, які тільки і вміють, що "обгадити" когось!

Що тут скажеш, "Смердун", "суки", "гидота" - все ясно, як то в тому анекдоті, мудрих послали до мудрих, а мене до вас, якщо гостям подобається щоб з них робили бидло - то їх життєвий вибір. У Львові  ваш Ваня отримав би прописку в лісі в Брюховичах за пів сезону.

Пару років підряд проводив соціалогічне дослідження серед своїх замовників - показував їм відео  з нашого весілля, де місцевий таманда робив "Секонд-хенд" і схожий конкурс, коли хлопці по порядку знімають з себе одяг і вдягають на дівчат. Посміялись, поморщились і ЖОДНА пара не захотіла в себе на весіллі мати цей конкурс. Тож, нормальним музикантам  і ведучим бажаю нормальних замовників.

P.S. Два завдатка на суботу - то круто, певно в Вані роздвоєння лічності і вистачає гидоти зас...ти два весілля зразу)))
 

Так Юро я Вас розумію! Ви я так розумію живете у Львові,у великому місті вітчизняної інтелігенції,а "наш Ваня" тут у глибокій гірській провінції,і як би це не виглядало абсурдно але робить він якраз те що місцевій публіці до вподоби,інакше не мав би успіху, і це точно!А родвоєння у нього нема,просто він з успіхом продає накладки безробітним конторам.От і виходить або підлаштовуйся під публіку,або сиди дома без замовлень наодинці зі своїми принципами та вихованістю.І це жорстока реальність,нажаль.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти