Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Студія звукозапису "Mega Records"
Студія звукозапису "Mega Records"

НАШІ РОБОТИ (аранжування):

http://vk.com/audios-71021661

Дядько Хапко, порівняйте свої роботи і роботи Mega Records, а тоді пишіть. Вам такі роботи і не снились!!!

gukv, ну що за дешеве піцькомірство? Га?

Звідки вам знати, що мені сниться, з ким я спілкуюсь/товаришую, роботи якого рівня слухаю? Більше не пишіть.

Ви, може, представник студії, аранжувальник?

 

Mega Records, спасибі за роботи, але як бути, коли нема аккаунта vk? Зробіть, будь ласка, ще один крок до відкритості.

Дядько Хапко, якщо я пишу правду, то зразу представник ? Ви навіть не вмієте зареєструватись в контактах, то що говорити далі!!!!

Дядько Хапко, якщо я пишу правду, то зразу представник ?

І не правда, і з логікою у вас негаразд. Насправді це 2 окремих запитання. То ви, Назаре, таки аранжувальник?

 

Ви навіть не вмієте зареєструватись в контактах, то що говорити далі!!!!

Ой, ну це вже якось так ну зовсім негарно. Адміністратор он про платівки і плівки якось так зверхньо висловився, ви ж своїх потенційних клієнтів так трохи відрізали тестом на реєстрацію вкантактє.  Ви не уявляєте, скільки навколо людей, які не мають там реєстрації через дійсно невміння чи принципове небажання. Скажу більше: мене дивує відсутність окремого сайту. Чи то ше буде?

Я ще підкажу, бо бачу, що не вдається вам це зрозуміти: спробуйте сприйняти мої незручні тексти як намагання дещо виправити у вас.  Наразі ви якось на це не налаштовані.

Не знаю про кого Ви говорите, але з такими достоєвськими, як Ви, треба мати здоров"я спілкуватися. Я застарий для спілкування з такими, як Ви.

Не знаю про кого Ви говорите

На сторінці студії у розділі контаків вказано http://vk.com/nazarguk. Співставивши це з назвою вашого ніку, припускаю, що ви пов'язані. От і уточнюю, наскільки саме.

але з такими достоєвськими, як Ви, треба мати здоров"я спілкуватися.

Як ви збираєтесь мати справу з сотнями клієнтів, які будуть ставити такі самі, а може і ще незручніші запитання за свої ж гроші?

І це при тому, що я ще і не смурив - просто випитую деталі.

 

Я застарий для спілкування з такими, як Ви.

А скільки вам зараз років?

 

 

Порахуйте, це дуже просто.

2014-1990? Вірно?

2014-1968

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти