Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » beyerdynamic, shure, sennheiser
beyerdynamic, shure, sennheiser

Привіт всім, кому цікава тема.

Я співаю з колегою в ресторані(мужик, тенор, в мене баритон). в нього beyerdynamic tg v70, який мені категоично не подобється. 

Хочу придбати собі новий мікрофон в районі 200 дол. 

Є б\у beyer opus 39,майже даром(знятий звиробництва, раніше була ціна 100 дол ), пробував ще см58, sennheiser e845.

Співаю в soundking eh002 візуальна копія см 58, капсуль на зовн вигляд також не відрізниш, та й по звуку дуже схоже, тільки ~3 кгц вилазитьі заводиться на вч, впринципі норм)))))).

Загалом з перечислених варіантів я надаю перевагу opus 39, але СМ також непогано, сенхайзер абсолютно не зподобався,

Порадьте, чи вірити собі, чи тим хто підколює за soundking?

PS/(саундкінг купив ще коли в школу ходив 5р назад)

Я думаю надо проверять,пробывать петь.Потому что,я купил себе sm58(оригинал,мексика)он мне не очень подходит(я тенор)

Важливо щоб мікрофон був професійного рівня і пасував за характером звучання.

Якщо стосовно характеру звучання немає впевненості, то краще SМ58, бо він найбільш універсальний

Дякую, поки, всім. Додам до першого повідомлення:"Всі мікрофони, які я описав раніше, я пробував протягом однієї халтури, і у висновку вирішив запитати, можливо хо і підкаже, чи варто давати 300 дол(як мені впарюють) за те, у що мені важко співати, чи краще купити мікрофон який в рази дешевше, і на мій смак "поярче" та об*ємніше(opus 39)?".

РS Дружина також співає, і на рахунок мікрофона думки збігаються. Приваблює не тільки ціна але й якість.

На рахунок характеру, впевненіше на см58, але на beyer opus39 все ж таки універсальніше.

То ж чи врто покладатись на власні вподобання, чи слухати "СПЄЦОВ"*?????

Друже,за 300$ купуєш Beta87a і кайфуєш!

Друже,за 300$ купуєш Beta87a і кайфуєш!

Як на мене, варто зробити кілька різнотипних записів - за ритмом і стилем виконання, переслухати та й за ними й вибрати найліпший мік. Ну, власне, я зробив би так.

В мене " баер"tgx81 і бережно користуюсь а якось приїхав на халтуру а він ні гу-гу,довелось міняти голову, дорого і думаю що даремно,майже ціна нового.На мій погляд для нашої роботи більш надійний "шурік"-старий добрий sm58,а ось що до підходить чи ні це вже питання серйозніше,в мене теж вокалістка тільки шур.

варто зробити кілька різнотипних записів

Ні, не варто. Для запису голосу є спеціальні мікрофони.

Запис тут лише як інструмент вибору мікрофона, не більше.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти