Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » прошу пораду для накладення вокалу на МР3шку
прошу пораду для накладення вокалу на МР3шку

Планую записати декілька плюсів для себе.В наявності -ноут,мікрофон,звукова  EDIROL ua25.Питання моє полягає в тому,як записати вокал,накласти його на мінус  в кубесі 5.  Також цікавить метод підключення звукової до ноута.Дякую.

В неті купа відеоуроків та самовчителів по тому ж Кубу. Ви щось самотужки пробували?

Дуже дивно!!! Навіщо людина купує звукову карту І ставить Кубейс на комп,якщо навіть не вміє підключити звуковуху до компа.Набагато дешевше було б відписати плюси у спеціалістів.Цікаво що ви робите з тим кубейсом?Та треба стільки матеріалу перелопатити,щоб бодай поверхово освоїти кубейс.Бігме не розумію...

Звукова хороша ,сам маю таку.А драйвер для неї хоч встановлений,а юсб-шнур в комп і звуковуху ввімкнутий,а кубейс звукову бачить, а порти(вхід-вихід)  встановлені?Я в шоці!!!

Щоб Ви не "були в шоці"  -пояснюю:в мене проблема в тому,що В кубейсі мінусовка грає через навушники в звуковій,а мікрофона нема.За метод підключення питаю,бо можливо я неправильно підключаю,або в кубейсі треба щось настроїти? Тому і питаю поради....Звукову комп бачить ,драйвера встановлені,юсб ввімкнутий.Можливо(скоріше всього з тими портами проблема).

Myhailo1962,  хочу сказати, що прошу поради- за що і дякую.Якщо мені треба критики,то так і назву тему.Рід моєї діяльності- музикант,а не аранжувальник,звукорежисер,тому задаю (на Вашу думку)такі  ТУПІ  питання.

Дядько Хапко ,я розумію що багато інформації(я начитався і надивився) ,можливо я некоректно питання поставив ,може так краще -"налаштування звукової EDIROL ua25 для роботи в кубейсі".

Дякую всім хто хоче допомогти...

 

http://www.casiocub.ru/publ/osnovnye_nastrojki_i_prijomy_raboty_v_cubase_5/kak_nastroit_zvuk_v_steinberg_cubase_5/4-1-0-10

Друже Віталій,прошу не ображатись,твої питання не тупі,бо в кожного музиканта наступає момент,коли хочеться записати себе,навіть для прослуховування того матеріалу ,котрий ми пропонуємо публіці(дехто таким чином просто береже свої голосові зв,язки,і тупо гонить плюси підвипившим клієнтам).Мене здивувало чому іменно кубейс?Набагато простіше це зробити ,наприклад в Адоб Аудішен.Є чудові русифіковані народні версії,настройка простіша і якість матеріалу професійна.Але для грамотного зведення матеріалу  компа,звуковухи,та мікрофона буде замало.В навушниках звучання досить приблизне,тому треба буде витрачатись ще й на студійні монітори.І ще одно-правильно накласти вокал не так просто.Прийдеться знову перелопачувати матеріал про еквалізацію,компресію,реверберацію,ну і звичайно ж про фінальний мастерінг.То чи не простіше буде звернутись до людей,хто в цьому розбирається?

Образ немає.Мені плюси потрібні для запасного варіанту(часом хрипнеш,а грошей в даний час тяжко музикою заробити).Щей хочу свої інчтрументальні речі писати,в основному для демо треків.Монітори в планах придбати.А перелопачувати матеріал -для мене звична справа і час є.Звертатись до людей які розбираються в цьому на професійному рівні- дорого,мої колеги також займаються,Їхню пораду почую завтра,але так як вони я сам можу,тим більше неспішучи в дома.

Дякую.

Можу помилятись, але коли Ви єднаєте другу звуковуху, то потрібно перевірити чи система користує тільки її, та сам кубейз також, бо вбудовану в ноут звуковуху ніхто не відміняв, програмне забезпечення може її користувати замість підключеної (мав невеликий досвід, хоча із значно простішими звуковухами). Також перевірити віндовий мікшер. Для "швидкого" плюсу, роблю трохи не професійно - записую з пульта (з апарату) повний мікс, його і оцінюю. Використовую WaweLab, берінжеровську звуковуху із стандартним драйвером. Працює і під ХР і сімку. Іноді пишу прямо під час забави - товаришу цікаво, де сфальшував, щоб потім виправитись. Гадаю багато хто так робить.

Олександр Парубочий,дякую,я сам так колись робив,але хочеться трохи якісніше.

Розібрався,там просто в кубейсі  у VST налаштуваннях треба було вказати звукову,та щей драйвер треба було  скачати,бо той що з звуковою нехотів іти,можливо новіші треба.

Ще ,правда,не писав бо відпустка,як щось зроблю  -то покажу демку.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти