Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Перші враження від серії EV ЕТХ. Комплект топ ETX‑15P та саб ETX-18SP.
Перші враження від серії EV ЕТХ. Комплект топ ETX‑15P та саб ETX-18SP.

У вівторок нарешті розпакували новинку і мали змогу трохи послухати.....

Особисті враження :

Як на мене, звучання стало трохи "агресивнішим" ( але надалі присутня войсовська комфортність).

Драйвер почав звучати в трохи вищому частотному діапазоні в порівнянні з старішими серіями.

Відчувается ,що за рахунок цифрового підсилювача, та фанерного корпусу, акустика дуже продуктивна (максимально використовує свій потенціал).

Порадували наявність 3-х полосної параметрики та можливість регулювання затримки на топі і само собою вибір частоти зрізу для роботи з сабом. При умілих налаштуваннях,  дані функції дозволять ще суттєво краще адаптувати комплект під конкретну площадку.

Сподобалось звучання конфігурації топ- суб з рідними пресетами під ці моделі. Варто зазначити ,що звучить дуже "плотно", але в той час детально та "комфортно".Оцінка звучання проводилась по концертних фонограмах WAV  Ніни та Тоні Матвієнко (що було під руками).....   .

І напевне хотів би звернути увагу , що FIR фільтри, які інтегровані в дану систему максимально ефективні тільки в рідних пресетах та моделях,  при побудові комбінованих комплексів з різних брендів чи серій, ефективність роботи цієї технології падає практично до нуля.

Особисто мої враження дуже позитивні. Серія однозначно варта великої уваги. Напевне єдиний момент - все ж таки недешево.......  . Хоча, хороша річ не може бути за ціною BIG :)

Сьогодні мав би зібиратись "консіліум" місцевих музикантів  тестити та порівнювати з іншими брендами і моделями. Думаю з"являться, ще й думки та враження  інших людей.

 

Гарний комплект,цікаво з яким пультом включали?

Все включалось без пульта, напряму з компа, без частотних корекцій - в ноль

гарний комплект дякую

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти