Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як би Ви вчинили ? "Гімн України".
Як би Ви вчинили ? "Гімн України".

Тут дуже доречні слова Шевченка:Якби ви вчились так, як треба, 

То й мудрість би була своя. 
А то залізете на небо: 
«І ми не ми, і я не я, 
І все те бачив, і все знаю, 
Нема ні пекла, ані раю, 
Немає й бога, тілько я! 
Та куций німець узловатий, 
А більш нікого!..» – «Добре, брате, 
Що ж ти такеє?»

Нещодавно також була аналогічна ситуація: під кінець банкету прийшло п"яне мурло і тицяючи 20 гривень вимагало виконання Гімну (свідомо пишу в середньому роді). На відмову та числені пояснення, що всьому свій час і місце - тільки агресія. Добре, що в їхній компанії були ще адекватні люди і заспокоїли, а то хто зна чим би могло закінчитись. Це я до того, що звучання Гімну в кабаку о 1-ій годині ночі в компанії залитих рил також вважаю неприпустимим. Нівелюється саме поняття "гімн". Він перетворюється на звичайну пісню або мелодію, яку можна будь де і будь коли і будь в якому стані собі "замовити". Хіба такий має бути Гімн України?

Нещодавно також була аналогічна ситуація: під кінець банкету прийшло п"яне мурло і тицяючи 20 гривень вимагало виконання Гімну (свідомо пишу в середньому роді). На відмову та числені , що всьому свій час і місце - тільки агресія. Добре, що в їхній компанії були ще адекватні люди і заспокоїли, а то хто зна чим би могло закінчитись. Це я до того, що звучання Гімну в кабаку о 1-ій годині ночі в компанії залитих рил також вважаю неприпустимим. Нівелюється саме поняття "гімн". Він перетворюється на звичайну пісню або мелодію, яку можна будь де і будь коли і будь в якому стані собі "замовити". Хіба такий має бути Гімн України?

 

п. Surma

В цій дискусії хочу підтримати Юліановича, дійсно стандартів, як "правильно" виконувати гімн не існує, головне правильно інтонувати і від душі... Наш славень стає не лише офіційним музичним твором, який виконують лише для протоколу, а воіснину народним шедевром, який хочуть співати люди, і це не може не радувати. 

Також в попередньому році 2014 почав практикувати в кінці міроприємства Гімн України. Проходило на ура плескали в долоні і показували клас. До першого мордобою. Хтось напився не зміг підвестись, хтось руку до серця не поклав. І тут понеслось горе патріоти не дремлють. Розбороняли з міліцією. Від тоді зась. Пояснюю, що кабак це не місце для виконання гімну....

Наш славень стає не лише офіційним музичним твором, який виконують лише для протоколу, а воіснину народним шедевром, який хочуть співати люди, і це не може не радувати.

 

Може й так... Але коли його починають тужитися заспівати наллята горилякою компанія не знаючи усіх слів та мелодіі, та ще й сидячи, з стопкою горілки в руці при цьому жуючи холодець.... Ви вважаєте такий "дикий ор" має когось порадувати? Та він не радує навіть самих тих "ісполнітєлєй"... Бо воно коли тверезе то німе, нормального слова поздоровлення зв,язати до купи не може, коли тицьнеш йому до писка мікрофон, а як заллється то одразу "херої" усі стають... 

Якщо є бажання в люду на початку весілля заспівати гімн - нічого проти не маю, але при умові якщо то на початку.....  А взагалі я вважаю, що усьому свій час і своє місце, бо погодьтесь, що після виконання масами у патріотичному пориві державного гімну, далі в заході  "шансончік тягавий" якось як відро помий на голову всіх присутніх на їх же прохання... ІМХО.

П'яній компанії нема жодної різниці, що паплюжити: чи святе слово, чи гімн, чи "Там, під львівським замком". Тому не тим переймаємось. Якщо є ресурси, то треба проводити " виховну роботу", нема - зібрати і провести.

...Якщо є ресурси, то треба проводити "виховну роботу", нема - зібрати і провести...

 Та ресурсу то малувато, але проводимо тим чим маємо при потребі... У більшості випадків пиитання вирішується...

А можливо нам всім музикантам взяти за правильне розпочинати весілля Українським гімном? Чомусь для американців їх гімн це святе!

Ти прийшов на весілля чи на парад ????   Кому не подобається- най чекає наступного українського св*ята. Там і послухає те що хотів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти