Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » PRESONUS 16.4.2
PRESONUS 16.4.2

Чи варто купляти цифровий пульт PRESONUS 16.4.2

Ні.

Дядько Хапко, аргументуй.

А шо тут аргументувати, відповідь цілком адекватна формі поставленого запитання)

Юра, погоджуюся з адекватністю відповідь/питання, але для мене особисто, коли звучить "НІ", значить є тому причина - поганий функціонал/невідповідність ціни/якості та багато інших факторів... Просто сам звертаю увагу на даний прилад, і хотів би почути думки про нього - як в користуванні, як звучить, щоб прийняти рішення про початок процедури купівлі...

Юрко (DJ VIST), то варто створити свою тему, в якій коректно задати запитання. Мені також здається, що PRESONUS 16.4.2 купляти не варто, функціонал паршивенький - нема підставки для кави, попільнички і карти весь час падають.

функціонал паршивенький - нема підставки для кави, попільнички і карти весь час падають.

Погоджуюся)))

 

П.С. Тему створю обов"язково, але тоді, коли конкретно підійду до питання купівлі

 

коли конкретно підійду до питання купівлі

А чого зараз бракує?

 

Чесно кажучи - грошей... І чекаю, поки з"явиться більш-менш пристойна пропозиція, бо новий брати не хочу, а б\у не дуже дешевші...

Чесно кажучи - грошей..

Ну я про саунд спитав. Що очікуєш отримати, кращі преампи, FX, компресори?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти