Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Обережно, аферисти!
Обережно, аферисти!

ДОБРИЙ ДЕНЬ !!! Всім бути уважними тільки що мав звінок від людини яка себе назвала ІГОРЕМ  хотів купити у мене колонки по перерахунку .Моя зарплатна карточка йому не підійшла бо там був баланс тільки 100 гр.захотів кридитну карту, я йому  не дав почав хлопець сильно нервувати  матюкатись  і кинув трубку .НОМЕР ТОГО ЧОЛОВІКА  +380919431383 !!!

Андрій Нечипор ДОБРИЙ ДЕНЬ !!! Всім бути уважними тільки що мав звінок від людини яка себе назвала ІГОРЕМ хотів купити у мене колонки по перерахунку .Моя зарплатна карточка йому не підійшла бо там був баланс тільки 100 гр.захотів кридитну карту, я йому не дав почав хлопець сильно нервувати матюкатись і кинув трубку .НОМЕР ТОГО ЧОЛОВІКА +380919431383 !!!

Мав також прецедент. Більше про цей та інші номери шахраїв http://zvonki.octo.net/number.aspx/380919431383

УВАГА !!!  050 203 07 86 !!! Телефонують - згідні наперед перерахувати кошти за ваш товар.Просять номер вашої банківської карти.У відповідь розрахунок по факту + транпортні розходи продавця - їм не підходять !!! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!! 

Просять номер вашої банківської карти

Ну і що тут такого? Я як купую, то теж перераховую в такий спосіб.

Ось номер ще оного аферюги 0949110461, представився Дмитром із Дніпропетровська, попросив номер кредитки аби розрахуватись по безналу. Але коли почав розпитувати про дату народження і інші факти, якби для страховки, зразу зрозумів, пахне жареним!!!! Потім телефонували із 0567673290, трубки не брав. Цей номер знайшов у гуглі, пишуть що представляються працівниками банку, просять підійти до банкомату і т.д. Будьте обережними!!!

Сьогодні телефонував з номеру 0679702015 назвався Олександром.Ну дуже хотів перерахувати кошти на карточку, особливо кредитну, там більше можна зняти. Дуже хотів взнати термін дії картки, дату народження.Будьте обережні, особливо через об'яви розміщенні на OLX( Slando).Такі аферисти легко вираховуються, а як бути з тими, які є серед нашого брата, тут навіть слова важко підібрати. як їх називати. Є один такий в Снятинському районі Івано-Франківської обл. Майже рік не хоче розрахуватись за інструмент вартістю 80 у.о. Ну хто зміг-би подумати, що музикант опуститься так низько за таку суму. Поки не називаю прізвище, можливо прочитає і одумається.

Якщо не впевнені  в продавцю, то передавайте гроші через транспотрту компанію. Так, це дорожче, але ніяких ризиків. Отримали товар, перевірили товар, передали гроші, ВСЕ! Де ви тих аферистів знаходите..., ну не знаю.

Щойно новина з Фейсбуку:

Друзья, внимание всем, кто продает через SLANDO!
В Киеве появилась шайка заезжих кидалов!
Действуют через SLANDO, звонят, соглашаются на сумму, но просят деньги перечислить через Приват сразу же, после того как товар осмотрит типа "специалист".
Приезжает "спец" может быть не один, а с "женой", осматривает товар, говорит, что все в порядке, звонит первому и тот переводит деньги на вашу карточку. Приходит СМС о пополнении счета, но все ЭТО - фейк!!! Денег, естественно вы не увидите, если зайдете к себе на аккаунт! Будьте бдительны!!!

+ комент до цього:

Все верно,там есть много вариантов,ни в коем случаи не идите к банкомату и не делайте никаких операций о которих вас попросят!!!!!!!!!!!

Є один такий в Снятинському районі Івано-Франківської обл. Майже рік не хоче розрахуватись за інструмент вартістю 80 у.о. Oleksijovych напишіть в приват номер телефону цього пана. Я тут на місці попробую розібратись.

beringer молодець !  Таких би по більше поступків !  ще раз кажу МОЛОДЕЦЬ !     Хлопці, а що то за оператор з кодом 091 ?         Бо  094  -якщо не помиляюсь, то є Інтертелеком.

091 та 092 то був УТЕЛ, а тепер здається Укртелеком мобільний

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти