Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Обережно, аферисти!
Обережно, аферисти!

http://uzhgorod.zak.olx.ua/obyavlenie/srochno-prodam-sintezator-IDbF6uN.html

Працють по передплаті

Просять 100 грв 

6762-4660-5326-3206

 

 

Юра, то якийсь незрозумілий варіант. Телефону нема, ноут теж продають за недорого. Але диван за 350грн. - самовивіз(!).

Виклав переписку

Ми із товаришем синхронно переписувались із продавцем

Текст переписки слово в слово ідентичний

 


Срочно продам синтезатор !!
Просмотреть номер: 172336117


10 дек., 22:39
Ваше сообщение



Здравствуйте
Цена ??


Прочитано 10 дек.



10 дек., 22:54
aleninakissa



1500 торг уместен.
Заблокировать



Вчера, 08:01
Ваше сообщение



дайте ном тел


Прочитано Вчера



Вчера, 15:17
aleninakissa



у меня нет личного телефона с ув.Кристина
Заблокировать



Вчера, 18:31
Ваше сообщение



наложенным отсылаете ?


Прочитано Вчера



Вчера, 18:43
aleninakissa



здравствуйте нет только по минимальной предоплате сегодня только забрала .отослала надожным никто не забрал инструмент пришлось платить а вес не малый.вот ак вот с ув.Кристина
Заблокировать



Вчера, 19:20
Ваше сообщение



сколько предоплаты ?


Прочитано Вчера



Вчера, 20:16
aleninakissa



Где то около 100 грн получаеться
Заблокировать



Вчера, 20:25
Ваше сообщение



Можно спросить-почему вернули ??
или просто не забрали ??
давайте ном карты


Прочитано Вчера



Вчера, 21:04
aleninakissa



Я имела в виду что просто не кто не пришел за ним на пошту
Заблокировать

Те що нема телофону в наш час дуже дивно.

Yulianovich, Те що нема телофону в наш час дуже дивно.

Не дуже, коли "тєму замутілі" для того, аби збрити всього 8-10 символічних передоплат(задатків) з клієнтів яким повезло зачепитися за оголошення. Тут їй головне полоскать голови людям поки всі бажаючі не скинуть гривні їй на рахунок, а далі все стандартно... На слідуючий місяць нові оголошення, спокусливі ціни на товари, довгі імейли і т. д.  Класика жанру...

ZZ2000, так є 100%. Я погуглив "аферисти OLX", то там так і розписано. По-народному: "халява лізе боком!".

Да, да... Я от дивуюсь, побалакаєш, послухаєш - усі ніби люди розумні, освічені, а як побачать на товар ціну у 3 грн замість 5 грн то одразу їм страх як хочеться то всьо купувати і купувати і ....

на товар ціну у 3 грн замість 5 грн

Якби... Там було 1500грн., коли за такі ХР-50 просять 5000-6000грн. Так і до нервового зриву недалеко.

на товар ціну у 3 грн замість 5 грн

 Yulianovich, та я про 3 грн так... образно...  хоча про неврвовий зрив ви праві 

В прошлому році на моє оголошення на цьому сайті поступив мені дзвінок. Ви продаєте мікрофон EV-967? Так! Короче розпитав його характеристики, хоча по разговору чутно що він від цього дуже далек і воно йому не потрібно. Й каже він мені. Я маю свою студію  туди-сюди пропоную тобі на ньому ще й зверху заробить. Яким чином? Каже ви мені пересилаєте його, я через нашого бухгалтера його поставлю в нашу базу треба пробити номер код мікрофона забить тіпа в комп, короче це мутки бухгалтера і після цього ми перерахуємо тобі на карту у два раза більше ніж я запросив за нього, та ще і  каже сам якусь тищу грн. собі зароблю.  Явна бредятіна я і кинув трубку.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти