Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Який на сьогодні найкращий ревербиратор? Мене цікавить ціна - якість!
Який на сьогодні найкращий ревербиратор? Мене цікавить ціна - якість!

Хочемо взяти гарний ревербиратор, але не можу визначитись який! Допоможіть, колеги!

$$$ ???

Ігоре! Що Ти маєш на увазі?   

Ми просто зараз змінюєм апарат і хочемо взяти добрий ревер, щоб в ньому був гарний холл і була можливість поєднувати кілька ефектів, наприклад холл і діллей. Хотіли брати пульт PRESONUS, але передумали, оскільки він зависає. Вирішили залишити свій Саундкрафт, а до нього взяти гарний ревер! Питання ціни наступне, перш за все хочеться знати який!   

Lexicon MPX/PCM, TC M-series. Модель по товщині гаманця. Звук лекса і тісюка різний. Кожна фірма має своїх прихильників і навпаки.

Бачу що Ти маєш такий! Задоволений?

Працюю на тих що є. Звісно що хотілося б прилад рівню Lexicon PCM, Yamaha SPX-2000, TC М-3000, але придбати не дозволяють доходи.

Який на сьогодні найкращий ревербиратор?

Загалам такий як і вчора - Lexicon 480L, 300L, Bricasti.

А якщо на грішну землю, то Ігор написав приблизну ситуацію. У мене  зараз є  Yamaha SPX990, перед нею був Lexicon MPX500, Ямаха подобається більше. ТС як на мене трохи "стерильно" і "холодно" звучить. Але кому який характер звучання подобається.

А як Вам tc electronic m-one xl?

А як Вам tc electronic m-one xl?

Так візьми сам послухай. Тут те ж саме що "чорнявки" vs "білявки". А краще порівняй з тим самим Лексиконом. Можу підсказати хто продає по гуманній ціні.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти