Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » МАГ М1545 порадьте корпус!
МАГ М1545 порадьте корпус!

Прошу порадити конструкцію корпусу для  м1545 .

бажано перевірену роботою,використовуватись буде в кафе+час від часу літня площадка 150-200м/кв.

Свій вибір зупинив на Tapped Horn 15 ....які будуть думки,пропозизії з цього приводу.

Дякую!

Можливо для такого корпуса він буде слабоватий,для невеликої площадки і тим більш для зали досить буде простого корпуса з фазоінвектором,головне правильно підключити(опір та фільтра) але і розміри ящика мають також велике значення,на сайті "МАГ" є характеристики динаміка і вказано всі параметри.Скористайтесь.Удачі.

На рахунок підключення все прораховано(зараз працюю на  м1881  18" фазоінверторі+парк 700/4ом) все так би мовити влаштовує....тільки габарити і вага не зовсім прийнятні....а бувають переїзди і це треба бачити в яких позах і з якими очима я запихую його в ланоса(машину поміняти не пропонувати)....на рахунок слабоватий для вулиці спорити не буду...але є однин ньюанс....своїми вухами чув і приймав участь у такому експеременті...у знайомого тапед хорн12" з головою чіаре,так ось ця 12-ка без будь яких зусиль натягнула мою 18 по тиску і дальнобійнсті...тому і зупинився на 15"тапеді,так як динамік вже є шукаю креслення корпуса.в принципі і креслення є , але їх є декілька з різними розмірами...тому прошу в кого 1545 працює в тапеді дайде будь-ласка загальні розміри ящика...є креслення зрозмірами  ВхШхГ   680х500х550  і 800х440х600 і 577х600х520 і ще парочка є десь ссилочки загубив , пізніше знайду...Дякую!

Ну тільки не "фазоінвеКтор"…

А чому така впевненість, що питання тільки в тапед хорні, а не і в головці чіаре?

Перечитавши чимало статей на різних форумах і сайтах плюс на власні вухи зрівнявши тапок12" і ФІ 18" причому з декількома динаміками я віддаю перевагу тапку за ккд+розміри+вага+рівномірний плотний низ який покриває всю площадку однаково на відміну від ФІ коли ззаду гул і грім а зпереду через метрів 40-50 його вже немає,я не веду до того що ФІ це г....но(можливо тільки в мене так),тому що є безліч варіантів оформлення ФІ і як сказав Федишин багато залежить від головки...наприклад в 12" тапку крім чіаре прекрасно працюють м1201,а другі 12 зокрема маговські не можуть нормально працювати за рахунок короткого ходу,так само і 15 ...нормальний варіант для тапка м1580 але 1545 також непогано повинні справлятися....і останнє я просто хочу тапок.... і все...

я просто хочу тапок.... і все...

Оце найвагоміший аргумент. З нього треба було починати...

М1545 досить вдалий динамік, але не придатний для рупорних конструкцій. У ФІ оформленні добре себе зарекомендував. Якщо потрібні креслення ФІ, можу допомогти. І ще одне, якщо у ФІ від задньої стінки гул, що не можливо встояти - це неправильно порахований кабінет колонки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти