Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

діалог з молодятами починається із слів "НОТ РАША"!

Та не тільки у вас. В нас і весілля і банкети - все крім російських. Але на кожній забаві найдеться виродок, який буде смолити - заграй то чи інше з москальського. Пройшли ті часи, коли не було українського матеріалу. Зараз весілля проводиш повністю на українських творах і ні в чому собі не відмовляєш... І люди тобі дякують.

Матеріалу українського справді предостатньо. Ми російською самі не виконуємо, коли замовляють - приходиться. Це, здебільшого, на банкетах. Зауважив, що дедалі менше замовлень російських пісень. Думаю, що поступово це зведеться до мінімуму. Мусить відбутися зміна у свідомості самих замовників, ми, звісно, зобов"язані їх до цього "підштовхувати". Ставити питання руба - це конфлікти, незадоволення, зіпсований настрій тощо. Клієнт завжди правий! Зрештою, він платить за це гроші. 

Перечитав всі коменти. Таке враження тема ні про що.

І в мене зявилось питання. Чисто з цікавості, в кого які думки. А може не будемо вдома юзати російський газ?

Васильку, відповідаю на твоє питання: а ти не використовуєш москальський газ. Щоб ти знав - він іде тільки на виробництва, а в квартирах палимо ми нашим рідним українським газом.

А може не будемо вдома юзати російський газ?

Це питання для соцмереж. Ми тут більше про музику.

"Щоб ти знав - він іде тільки на виробництва, а в квартирах палимо ми нашим рідним українським газом."

Звідки така інфа?

Я працюю в такій структурі при держвиробництві, що тісно спілкуюся з певними людьми. І я знаю звідки і що береться з перших рук.

Юрко (DJ VIST), було б ще не зле спитати "перші руки", який газ споживають котельні, які опалюють міста)
P.S. На прохання автора теми можу почистити тему від "газового" офтопу)

 На прохання автора теми можу почистити тему від "газового" офтопу-

Та нашо ...цікаво-ж))) 

Та нашо ...цікаво-ж))) 

Не заперечую, що цікаво, розділ також відповідний, "Вільне спілкування", тому якщо ТС не має претензій, то і я не матиму)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти