Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

Всі виконували, виконують і будуть виконувати. А туфту нести на форумі багато хто несе.  Такі щирі  тут є,хоч греблю гати.!!!

   Так чи ні ???

.Кажіть правду

У нас в Україні багато росіян і багато хто розмовляє на російській мові. Від того що я виконую пісні на російській мові я не менше люблю Україну ніж ви. І моя думка не треба вплутувати мову в політику. Серед сепаратистів багато українців ( той же плотницький) які готові її розкроїти. А серед патріотів багато російських. Так що не будьте такими категоричними. Лише добавлю багато музикантів завдяки патріотичному піднесенню почали розширювати репертуар в сторону українських пісень. І це добре...

.Кажіть правду ___________  БІГМЕ.... ПРАВДА....

Хай їде хто куди хоче, але репертуар має бути і рос. ,і укр.

Цікаво просто пишуть тут ми неграємо Рос-х пісень два роки рік і т.п. А що ж ви тоді ви граєте одне старйо.Бо від нового року нема взагалі хітових Українських пісень.Назвіть хоть 5 мені свіжих новинок від нового року?Співайте пісні як вони є неперекладайте їх.Пісня ні мова ні вчому не виновата перед вами. 

Та все вони грають, тільки  понти тут колотять, думають що всі сліпі.   Відкрийте любий ролік ютуба, будете бачити як захід хирячить, так чтокаєт і покаєт аж гай шумить.

. А що ж ви тоді ви граєте одне старйо.Бо від нового року нема взагалі хітових Українських пісень.Назвіть хоть 5 мені свіжих новинок від нового року?

А хо сказав що репертуар зі свіжих пісень виграшний? Українська класика 60-80-х р.р. йде "на-ура", не кажучи вже прот англомовну.

DJ, нові пісні з'являються постійно, Ви радійо мабуть не слухаєте. Інша справа що їхніх фонограм нема. Ще кілька років тому я попереджав щоб не очікували появи мінусів в вільному доступі. Все! Халяви не буде, можете не скігліти.

Та все вони грають, тільки  понти тут колотять

Фома Невірний...

 

Колян, а що саме з новинок хітових є в твоєму репертуарі ( бажано російських)..???? Я би особисто хотів побачити, бо що хиляє з співанок  на Хмельнитчині, я знаю...

Вадим ну мені Ти може повірити, мені нема резону п........Ти  -   халтур від того більше не буде... Одна справа заграти одну, дві  російських пісні на замовлення, а совсім друге розпочинати забаву під скул С.Міхайлова, і закінчувати під вой "бутирки", це так для прикладу - бо вам воно подобається.

Мені наприклад подобається "Акваріум", "Король Шут", старі речі  Б.Гребенщекова, А.Козлова, та "Арсеналу" то кому я маю це все грати, хто його чув, чи знає???? 

Чуваки хочте тролити наводьте конктретний приклад -  то і то тепер в моді.... Бо УРАЇНСЬКИЙ РЕПЕТУАР  БУВ, Є І БУДЕ завжди на халтурі, і  "Чевона Рута" , "чорная си чорна" "Яворочки" " Підманула півела"  і купа ще інших пісень  зазвучать різних стилях та напрямках,  чого нажаль не зробиш з піснями С. Міхайлова, чи....Іт. Д

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти