Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

А що ж ви тоді ви граєте одне старйо. Бо від нового року нема взагалі хітових Українських пісень.Назвіть хоть 5 мені свіжих новинок від нового року?

Якщо срач суперечка планується на результат, то спочатку варто домовитись про спільні означення: що таке "старйо", критерії його визначення. Аналогічно "українськість", "хітовість", "свіжість".

 

Співайте пісні як вони є неперекладайте їх.Пісня ні мова ні вчому не виновата перед вами. 

То правда. Ліпше недоспівати, ніж недоперекласти.

Співайте пісні як вони є неперекладайте їх.Пісня ні мова ні вчому не виновата перед вами.

Згідний. Англомовні, італійські та польські пісні співаємо без перекладу.

А я співаю з сурдоперекладом......А мо будут хлухонімі на весіллі....

Шарік, я з Вами згоден!   Я маю на увазі,що 2-3 або 5 пісень всерівно присутні рос.мовні. Але пишуть ,що жодної не співають!!!  Я в це не вірю!   В мене також присутні декілька рос.пісень, і тут я  я не можу казати, що я строго українські лабаю. А без українських пісень українського весілля не може бути!!!.

От мені цікаво, що вже за "новйо"  з російської попси так дуже сьогодні  рулить  на наших Українських весіллях? 

Виконують російські (крім шансону). Політика політикою, а гроші потрібні всім  

 Я маю на увазі,що 2-3 або 5 пісень всерівно присутні рос.мовні Але пишуть ,що жодної не співають!!!  Я в це не вірю!   В мене також присутні декілька рос.пісень, і тут я  я не можу казати, що я строго українські лабаю.  

.Це питання в мене якось само собою вирішується.Справа в тому що в мене пару "талмутів" і до " росейского" навіть і в кінці весілля ніяк не дотягую, мабуть часу бракне.Колись весілля три дні а тепер день. Чи замовляють "расею" - в мене зріст два метри і погляд" карабаса" ніхто не підходить.

Здорова шафа громко падає!!!  Не в образу сказано!   Але це факт!!!

Мене доля не балувала як тебе Вадім, служив би ти в армії то був би мужчиною а так ти просто хлопчик.....Що таке оволодіти бойовим мистецтвом то ти по книжках читав і в кіно бачив а я пройшов сувору школу, сержант спецназу в минулому.

Я ж Вам сказав,що не в обіду сказано. Просто так говорять іноді.  А Ви вже служив чи не служив. Відки вам знати хто і що я?  Може це фото й не моє 

Продевився я багато відео на чисто Укрвїнському співі - одне те саме несе Галя воду .Дуже скучно на цих забавах.Люди вялі і сумні.Мені тільки один гурт підняв настрій це Маріна і Компанія.Молодці працюють супер і і співають пісні як вони повині виконуватися-а не ці переклади з Рус пісень на Українську.І люди дійсно задоволені і енергійні.Вони дійсно музиканти для народу .Відео в інтернеті багато можете і самі глянути.Шо я хочу сказати працюйте для народу і виконуйте оригінальне як люблять і превикли і знають пісні люди слухати . Дякую всім за увагу і бажаю вам всім гарного завжди настрою і здоровя і миру до побачення.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти