Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » весілльні музиканти
весілльні музиканти

маю паузу ,другий стіл,сьогодні дуже файне  і веселе весілля,і хочу побажати всім нам творчих успіхів.здоровя, зараз у нас "сезон" і дай Бог щоб  ми мали роботу і цінували гості нашу роботу і бажання зробити всім свято.Всім удачі!!!

Але за декілька тижднів сезон завершується ...І знов "жити на одну зарплату".

Ше маю одну гризоту:останнім часом став помічати нездорову тенденцію:нормальні клавішники стають не особливо затребуваними...Прямо про то ніхто не говорить,але за допомогою дедуктивного методу нескладно визначити таке явище.Головне зараз вокал і ведення забави (мої спостереження),а пальцьєма вистарчить зарипати марш до столу в ре-мінорі (між іншим:чого ре-мінор такий популярний?Співати-низько,лабати-так,зручно,але ж в ля-мінорі ще зручніше...) і всьо:отримуй горде звання "клавіщнега"...Ну то що,колеги-динозаври,вимремо?Якщо так,то як швидко?

чого ре-мінор такий популярний?

В духовиків поцікався)

для трубачів популярна ДО-МІНОР,і як для мене то для живої гри "популярна" Ре,соль, і До мінор, і не розумію як може бути"удобна" ля-мінор - це якраз дуже "НЕУДОБНА" тональність на клавішах,Але "оскар" всеж таки це мі-мінор - дуже "неудобна" тональність.На баяні без різниці,а от на клавішах НА МОЮ ДУМКУ.дуже "неудобні"тональності мі і ля.

.

І ще що до"І знов "жити на одну зарплату",за свої 25 років "халтурного стажу" скажу що були і  суворіші часи і наша робота була затребувана,і буде затребувана,якщо до неї відноситись професійно,навіть в Великий піст вириваються невеликі халтурки , такщо більше оптимізму і все буде добре.Всім удачі і задоволення від роботи!!!

 

Юрій Бульбах
чого ре-мінор такий популярний?

В духовиків поцікався)

Відповідаю.... Сама зручна тональність, для КЛАВІШНИКІВ, - це кнопка Транспозиції..., А для духовиків - всі де найменше ключових знаків..... Я надіюсь більшість духачів теж такої думки.

для КЛАВІШНИКІВ, - це кнопка Транспозиції..

Не для всіх. В кого абсолютний, то ...

Я надіюсь більшість духачів теж такої думки.

Вони так. Але більшість сучасних кдавішників не чули про бейний і цейний.

нормальні клавішники стають не особливо затребуваними..

Я б так не сказав. В живі колективи гребуть з руками і ногами. Проблема що їх майже нема (клавішників).

Проблема що їх майже нема (клавішників)Nj

То ще пів біди...а от барабанщики здається взагалі вимерли....

А по темі)))) то особисто мені Сі (бемоль)мінор і Фа мінор  незручні...але я то себе і за серйозного клавішника не маю....самограйка так ,але там і транспозер є ,якщо що...))) а жива робота це трошки інший рівень....хоча якщо є бажання і терпіння то можна всього навчитись....по собі знаю....біда що то зарас майже нікому не цікаво....

хоча якщо є бажання і терпіння то можна всього навчитись....

повністю погоджуюсь !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти