Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть у виборі кляпи
Допоможіть у виборі кляпи

Доброго вечора! Порадьте синтезатор. Ціна до 450 у.о., щоб можна було і заграти вживу концерт-весілля-дискотеку, і записати-поредагувати стиль або міді-фонограму. Хотілося, щоб звуки були чуть кращі, ніж, скажімо, ямахи пср 350 чи пср 1000, але не впевнений, що за такі гроші це можливе. Може, Корг па-50, або щось з Роландів стареньких?

Не буду оригінальним, якщо скажу словами з старого дитячого анекдота: "Фантастика на третьому поверсі...", якщо розглядати старі Корги та Роланди (старий девайс тепер коштує як новий, за умови, що він сильний по звуковій частині). 

А ще я трошки "побарижу", поскільки для мене то не властиво - зверніть увагу на такий девайс - http://minus.lviv.ua/blurb/syntezator/S/37272

Тут про нього багато хто розкаже інформації, тим більше, що навіть тема на форумі була. Тут є все і звуки кращі навіть за ПА500, і міді-файли, і стилі писати можна (власне таким чином я її і прописав). І весілля я в свій час на ньому грав (останнім часом він в мене на стаціонарі жив).

 

Додам, що клавіатура там напівзважена (принаймні дуже наближена до цього типу) і механічна - без гумок.

Можна подивитись щось з Корг І -серії

Дякую. Гарно звучить той Солтон. Ще б що для порівняння послухати. А корги перших моделей - які саме ви порадили б послухати?

I ще 1 питання: приглянулися мені PSR-2100, PSR-1500. Я знайомий з тисячною, а ті апарати що варті? Звуки кращі? Що вартий той вокальний гармонайзер - забавка чи достойна опція?

Гармнонайзер нормальний починається з девайсів топових серій, но не 1000-й ямасі. В ямахи впринципі нормальних звуків нема (я признаю хіба тайроси та мотіфи), ПСР то не комільфо. Послухати раджу ще КОРГ і30. Достойний девайс, тільки от тяжкий і має певний ряд "старческих" болячок.

Ще може хтось щось порадити в даній ціновій категорії?

Roland G серії.

Korg I30 за 450 баксів навряд чи знайдете. Хіба "вбитий". Шукайте Korg I 3 

У мене є непогана пропозиція. Пишіть в приват...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти