Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Не строїть саксофон!
Не строїть саксофон!

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, у мене не строїть саксофон "на холоді" (морозі).... Це у всіх така проблема, чи тільки у мене??? Дякую.

Любий наруральний інстумент не "стоїть" на холоді, як не дивно навідь міхові... Сакс підстроюйте мундштушом.

Пробував мундштуком, нічого не получалось, аж поки не зайшли у тепле приміщення . Проблема виникла, коли їздили по наречену минулого тижня, а тоді було холоднувато. Одним словом, ужас...)

Мундштук тут дійсно не допоможе.Все діло в інструменті.Було в мене таке колись.Позичив на халтуру BUFFET Evette Shaeffer в знайомого.Приблизно десь в цю пору грали,в одинадцятій годині почалось,я думав,що втратив слух.На слідуючий день пробую дома,все нормально.Як не дивно до цього Буфета в мене років тридцять був Супер Класік і на халтурах,і в військовому оркестрі,і на плацу,і в дощ,і в сніг криміналу такого не було ніколи.Зараз в мене Янагісава А6,грав при нуль градусів-все нормально.Я зробив висновок,що діло в інтрументі.А який у Вас саксофон,якщо не секрет?

Секрету не має - тенор Аматі супер класік.

Минулої зими, також довелось грати одну халтуру у холодному приміщенні. Результат - саксофон взагалі не строїв. На другий день, попробував вдома - все строїть. Ось так!

Зкажу Вам по секрету,вихід з цього положення є.Перед тим,як грати в холодну погоду, випити 100-150 грамів доброї горілки,зразу стрій стає нормальним і не холодно грати.Але не більше.як 150 грамів,бо тоді вже хочеться зовсім іншого,а не грати халтуру.

дякую, візьму пораду на озброєння!

Ще може бути тросьт за легка тоді деякі ноти не строять

На морозі краще взагалі не грати. Скажіть замовникам, що потім ремонт саксофону дорожче обійдеться ніж їх замовлення.

є на то рада,якщо баяніст зможе зіграти ще на пів-тона нижче.При мінус 14 все було люкс

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти