Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.
ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.

 Доброго дня всім.Так дійсно тепер всі беруть в валюті я писав що у нас 1800 гр це ціна 2013 року. а тепер всі беруть тільки ввалюті 250 дол. і стараються триматися одної такси. є пару груп що можуть скинути ціну на смішну а потім бероть дорожче. так вони заінтирисовують людей . це тоді якщо грають в новому місці.В мене це було паро раз . більши дисяти років назад коли за весілля брале ще по моєму гривень 400 за вечір . а вони 150\ 250 гр так пару рас. а коли вони були зайняті і люди приходять до вас і починається а чови берети стільки а там грали за стільки. І ми звісно говорили беріть тих що грали дешевше.але   ми стояли на своїй ціні.це було добре як людина чужа. А як знайома вжемне приятно було особливо як постояні кліенти . бувало що сварилися.і вони брали тих дишевшиг але вони вже не брали 250а 600 гр.просто робили на зло.Вот би було як років з 25 назад коли за цим слідкували. була  такса напремир 100 гр.  звісно бувало так що хазяїну музиканти говорили ви кажіть всім що сто гр, а ми заграем за 70 гр.і тоді підсилали до хазяїна підставну людину ,ті що дивилися за цінами.Підходив до хазяїна тихенько запитував скажіть так хлопці гарно грають хочу собі заказати. і питали ціну .Обично хазян відповідав так беруть сто а ле з мене сто тільки нікому не кажіть. і тоді коли люди йшли за стіл били просто дінаміки. і щож їм боло тоді робити коли в тебе на весіллі 300 чоловік. а попробуй знайди тоді нову аппаратуру. це не вигадки я придумав це було дійсно так. а тепер хто як хоче так і робить. вот тільки я не знаю скільки зарас бере один гурт . в 2013 брали 5000 гр з тамадою коли в нас всі 1800. ну там було дійно не жалко заплатити, звук десь 6 кіловат і музикантів вісім чоловік. це дійсно жива музика.а скілльки беруть у вас якщо не секрет.

скілльки беруть у вас якщо не секрет.

http://girko.net/lviv/muzykanty/

http://ya-plus-ty.com/cat/9-muzyka/lviv/?price=&status=

http://www.best-wedding.com.ua/muzuchni-gurty-na-vesillya-lviv/index.html

В цьому році в ресторані "Батьківська хата" мені за новорічну ніч запропонували  "аж" 2500 гр.,За ці  гроші хай співає їм їх власник"співучий ректор" Поплавський в дуеті з Мацевком!!!

Під впливом...економічної , політичної ситуаціїї , звичайно , свій перший пост дійсно "заполітилізував")). Панове, все просто. Хто , як себе цінить і чи користуються попитом його послуги. Для когось - 2000 грн. гроші. , для когось - просто "парнас". Чи дбає власник про репутацію закладу , запрошуючи більш - менш професійне виконанння ...чи приїдуть два хлопаки з сусіднього села в місто та поволають під галімі , в основному , фанери - публіка ж танцює!))) "Білі троянди" ТІК у всіх однакові і Дзідзьо тим більше поділився "Павуком"))) .

Ми особисто називаємо ціну в доларах, коли клієнт просить по якому курсу - тоді шукаємо компроміс! І знаходимо його, без проблем!

Я хочу добавити по поводу сила.Сільські хлопці набагато більше зараз грають в живу ніж з міста.В місті музиканти мають халтури по дві втиждень а сільські дві в місяць. І звісно музиканти з села стараються переграти городцких і купляють не гіршу аппаратуру.Це було раньше складно достати якусь плюсовку щоб переписати слова а зараз село на одному рівні.ДА може вони й беруть дешевше на гривень пятдцот а куди їм діватися в такий важкий час. коли в селі в рік одне весілля А молодь вся повиїджала в город.Я був всвої систри на весіллі там наже марш вживу не грають . А в ресторан чужих музикантів не допускають. А репертуар дуже старий ак би я знав тих музикантів раньше то краще б заказали ресторан в другому місці .В них з нового репертуару було тільки пару пісень дідзьо а все остальне 80\90\2000 роки.А клавіша 51 ямаха. звук правда був достойний.І за весілля з тамадою взяли 3000 гр.А наші музиканти всі брали тоді 1800 і тамада 800. Вот вам і городцкі.Вибачте я не маю проти ні міста ні села.Я наоборот бажаю вам грати і процвітати . в цей складний час .

Я бачу тут відписуються в основному круті грамотії ( 250 баксів = 5750гр.) Де ж це такі гроші платять?. Враховуючи те, що у людей зарплати остались попередні. За 2500 новорічну ніч в падло грати. Так хлопчики - мабуть ви ще не сосали лапу. Або гоните дешевий базар....

ps: Іще одне - бісять обсирони про хлопчиків з ноутбуками і дешевими фанерами. На різні свята і весілля замовляють людей які вміють створити святкову атмосферу. А завдяки чому і як вони це роблять хай вас це не турбує. Я лабаю весілля з 80-их років і не дам в обіду нашого брата всяким заздрісним язикам.

Да, хлопці, а тут кажеш ціну 1500 грн. а люди за голову хапаються від жаху...

"...Де ж це такі гроші платять?. Враховуючи те, що у людей зарплати остались попередні. За 2500 новорічну ніч в падло грати...."

Valerik, за вікно глянь, на дворі Серпень 15-го року, а ця темка з її цінами була актуальна на час майже річної давності. Так що ти зря так бурно реагуєш... Час минув  і ціни ті вже відійшли, тепер всьо інше... Всеодно платять і будуть платити, якщо є за що звісно... Де дорожче, а де й дешевше... Та яка кому різниця - хто скільки хоче заробити на сьогоднішній день так той за стільки і лабає. Кому вдається домовитись за 250-300 баків то й молодці, значить іхня обслуга забави  та рівень стільки вартує, раз людина плотить їм такі гроші. Не вартувало б  так ніхто  й не плотив би... Весілля ж не на зарплату організовують... Що, підеш в хлопів перебор відбирати чи що... Моя знайома подружня пара побувала на відповідного рівня весіллі, там працював тернопільський гурт "Жуки", так коли приїхали додому то їх обох аж розпирало від емоцій, кажуть що питали молодят, обійшлася робота цього колективу у 2800$ (долярами) і що хлопаки дійсно таки ту суму відпрацьовують, навіть і більше. До речі на форумі в якійсь із тем було відео цієї команди з якогось весілля... Пошукай переглянь... Я вважаю, що краще платити такі суми таким хлопцям, ніж за видатні 30-40-хвилинні концерти наших "плюсових зірок" на яких вони в мікрофон наживо говорять лише три слова "Доброго дня!", "Я вас не чую!" та "Допобачення!". 

Андрій Струков, що тут вдієш, різні області країни - різні звичаї та ціни на послуги. Ну нада ж рифма вийшла... Завжди казав і повторюю  не раз - весілля люди влаштовують не на зарплату... Так що нехай не хничуть, на лімузини та піротехників бабки ж є так знайдуться і на лабу... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти