Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи варто взагалі зараз працювати ?
Чи варто взагалі зараз працювати ?

я. Богдане,  маю на увазі не тільки мобілізацію глупу, а все те що взагалі сталося.  І не хочу щоб ні сусіда не визивали ,а ні  свого ворога, і синів я категорично не пущу. Не для цего я їх ростив  !!!.

П. Василь, Ви маєте рацію. Люди відчайдушно воюють там,  втрачають здоров"я й вмирають, а за їх спинами долю вирішує брудна політика. Я маю теж синочка, хоч ще зовсім маленького, але розумію Вас! А працювати потрібно, бо москаль того й добивається, щоб ми склали руки. Але ми талановитий народ і сильний духом!

а за їх спинами долю вирішує брудна політика.

Скільки світ стоїть, стільки так є ,було і буде...А на свою винятковість, як нації, ставку робити неварто...багато вже робило і програло ,та тепер вже назву тих народів ніхто і не згадає....Тільки народ готовий на повну самопожертву і зречення ,заради  вищого загально-національного, суспільного блага ,має шанс на успіх.... За нашим народом ,наразі ,такої готовності не спостерігається,як в керівному ешелоні ,так і серед пролетаріїїв.....Прислівя "моя хата з краю" вже котре століття поспіль ,залишається для нашого народу визначальним путівником і вже котре століття поспіл ми преречено терпим поразку у боротьбі за свою нацональну і соціально справедливу державу,та і взагалі за державу як таку що має місце бути.....

Привіт політтехнологи!Народ ні при чому.Гляньте на сусідів поляків.В більшій своїй масі народ був ще паскудніший за наш.Колись навіть такий вираз вродився поляк -це професія .Ми,просто жертва обставин,бо після розвалу імперії продовжували входити до "зони інтересів" тюрми народів.Крім того москаль, в своїй пихатості, рахує,що впадло вчити іноземну мову,краще ввести"второй государствєний".Знову ж проблема церковна,бо польща вся католицька,ну а ми для паскуди просто клондайк.Люба імперія просто пшик,якщо не має колоній,а Україна для москаля -що масло до хліба.

Тепер ще одне - не путайте державу з народом,а ще ліпше з громадою.Державі на нас начхати,бо для них ми цінні лише як електорат.Чому ж це нам,людям не має бути так само по відношенню до купки паразитів.Держава не збирається міняти систему відношень з власним народом.Система розподілу цінностей не міняється з часів союзу,бо це їм вигідно.В результаті цим вампірам вигідно,щоб гинули мирні люди.  А в мясорубку дітей нема чого посилати,в країні достатньо і мєнтів і вояків.Сидять на державному забезпеченні,то хай хліб і відробляють.Військовий стан ще ніхто не оголошував(бо бабла зза кордону не дадуть).Зрозумійте люди,що "свою охорону" вони в м,ясорубку не кинуть,бояться,що якщо народ знову повстане,то нікому буде їх захищати(поки вони добро в камази грузитимуть). 

Батяр-Бенд "Кавалєрка", навіть нема що добавити, все коротко, стисло і правильно... 

Відповідь достойна та суперова!!!  Молодчинка!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти