Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » В якій єлектроници пм-4 є ревер.
В якій єлектроници пм-4 є ревер.

Доброго вечора в якій з цих єлектроник пм-4 є ревер в пм-4\пм-4-1\electronika pm-4-3. і розкажіть чи щесь хтось з вас корестується нею. дякою.

Я думаю друже що цими пультами вже ніхто не користується,і може з років 20 назад то був ревер,а зараз ??? 

Яб не сказав внас вони дуже популярні в районі . і недумайте що якась там аппаратуга біг чи соунд кінг.Всі сидять на фірмовій акустиці.мінімум парк аудіо.А єлектронікою користуються давно і мали фірмові мікшири але повернулися до пм-4.Просто в нас є майстер він щось там трошки шаманить і вона звучить на багато краще.і стала дуже популярна а знайти дуже вашко.Я колись років три чи чотири хотів купити собі четверто але дуже хотіли багато не менше тьох тисяч гривень.І я собі купив ямаху але зразо продав. бо був києві і там хлопці працювали на них. ясзапитав як вам ці пульти вони говорили що повне га-о.І я просто купив собі дуже дишевий соун кінг. працював на ньому років три без проблем.І даже якщо поломався проблем з римонтом нема.якщо куповати в магазині там булоирік гарантії а римонт роблять у харкові протягом чотирох днів.а другої марки не меньше двох неділь.Я два роки був не вдома і рішив продовжити дальше займатись музикою. бо маю всю аппаратуру.тільки не  хватає пм-4.це дійсно класні пульти.просто не памятаю яка пм-4 йде з ревером. бо не хочу таскати оддельно ревир хоть він вмене є. і не поганий забув назву купував б у за 200 дол.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!АААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

На форумі завівся жирний троль.

Ну да....Не знав що Біг та Соунд кінг це серйозна фірма. Але зрешту якщо порівнювати з Електронікою то може і так...

А мені подобається "творчість"  Troublemaker...якщо читати з будуна, то дуже добре знімає симптоми постпохмільного симптому

Дякую bodja bear за 10хв. бесперервного сміху. Знаю що не в тему, но не можу....

Тут на сайті один хлопчина продає Електроніку ПМ-01, і всього за 450грн, Так що є шанс придбати, ДУМАЙ ДРУЖЕ ДУМАЙ,,,

Цьо хлопчині можу  віддати свою пм-1 і пм-3 лежать років здесять.\І за гривень 500 action робочий або allesis  fdx 12 за 200 ye. і коплю собі за 1200 пм-4.А А ваші коментарі мене не цікавлять що краще що гірше.Я просто запитував у якої пм-4 є ревер .У кожного своя думка.І каждий купоє що йому подобається.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти