Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » Біржа вільних виконавців на певну дату.
Біржа вільних виконавців на певну дату.

н

 

Доброго дня всім! Раптово звільнилась гаряча дата 14 ВЕРЕСНЯ. Будемо матеріально вдячні!!! 0509090286. гурт "Тріо-ла"

Дорогі колеги, сьогодні, за два дні до дати 9 серпня  дізналася, що весілля з незрозумілих причин відміняється. Ніхто навіть не удосужився попередити  колектив про це.....Якби не мій контрольний дзвінок молодятам, то ми в суботу поїхали на весілля якого нема....

То ж якщо є потреба в солістці чи ведучій міроприємства - звертайтеся.

067 318 67 00 Оксана
093 727 16 19

неактуально

Доброго дня всім! Маємо вільну дату 15 листопада. Якісне звучання, різноманітний репертуар, тамадування. хто має накладки звоніть віддячимось.

+380639037612.

Доброго здоров"я, шановне панство. Шукаєм роботу в Новорічну ніч. Пропонуємо вар"ятську програму з танцями, батярськими приколами та забавами. Дід Мороз та Снігуронька. За деталями в приват або за номером 0932493782 Юрій. Світло/Звук - все в комплекті)) Свій транспорт...

 

Склад колективу: клавіша, гітара, сакс, акордеон, жіночий вокал.

Доброго здоров"я!!! Звільнилась "гаряча дата" - 19 липня.Віддячимо матеріально!!!

Доброго здоров"я!!! Звільнилась "гаряча дата" - 19 липня.Віддячимо матеріально!!!

Привіт усім лабухам. Злетіло весілля на 31 травня.

Будемо щедро вдячні за допомогу.

Гурт Рандеву https://vk.com/randevu.lviv

Привіт усім! Терміново потрібна заміна  у ресторан  "Панський  книш"  смт.Куликів  Жовківський  р-н  на суботу  16 травня,апарат весь  є.тел.0673480543.Андрій

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти