Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Грати в живу
Грати в живу

http://vk.com/videos66984647

 

 

№ 3 сейшн в Михальчі Буковинські лаутари

Да, это наши ребята. А у нас, кроме эстрады, всё играют вживую.  Одни из лучших:    http://vk.com/videos66984647?z=video66984647_167194172%2Falbum66984647

А у нас, кроме эстрады, всё играют вживую.

Значить слабаки.

Yulianovich, пусть будет по-Вашему. ))

От читаю, коментарі типу: а хто заплатит, як нас 4-8 чоловік прийде, а за ті гроші, шо нам платять, най думают, шо ми граєм, а як в мене буде крутий апарат, мені більше не заплатять і т.д...... і думаю:

"От стоять два "пінгвіни" за ноутбуком, відкривають роти в "саундкінги", то всьо пре з "вуликів", а до них підходять такі багаті дядьки з торбов баксів і кажут, -" звук у вас г-но, і фанери заїжджені, і співаєте криво, але ми рішили, шо пора вам грати класно і заробляти багато! Тому ми хочем вас замовити на забаву, платим 1000 баксів, але шоб грали наживо і шоб звучало-фірмА!!!!!      ......і почали вони грати на живо, багато заробляти, і апарат у них фірмА!!!!

і почали вони грати на живо, багато заробляти, і апарат у них фірмА!!!!

Фактично все так і було, за винятком однієї деталі: багаті дядьки-Карабаси вибивали з них дешевий лабухізм щодня і ногами протягом п'яти років. А далі все згідно тексту :)

 

Я,шановний Хап-Хап,чи ще у вас тут ходить така ,,погримуха.. як Хапко, написав тобі в темі ПСС-51  відповідь,до твоїх коментарів.  Читай   бовду-е.

От читаю, коментарі типу: а хто заплатит, як нас 4-8 чоловік прийде,

Це пишуть ті, які не розуміють різницю між живим виконанням і під фонограму. Виросло покоління заробітчан від музики які не мають нінайменшого поняття про формування синтезаторного, гітарного, барабанного звуку, про аранжування сучасних пісень, про способи звуковидобування на клавішних, гітарах, барабанах. Такі собі "фантасти" з піснею: "А що, будуть люди мати бабло, платити 1000-2000$ за "халтуру", то ми і заграєм". Сегмент попиту на справжню живу музику існує і в ньому вже сьогодні жорстка конкуренція. "Фантастів" там ніхто й не чекає. Вони з народження приречені бути лише "пінгвінами".

Дядя Вася, не хами.

І "пагрємухи" - це у вас, у нас - "псевдо"...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти