Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Грати в живу
Грати в живу

В живу грати можна десь в будинку культури, а не на халтурі.  Звісно, якщо замовник плотить  так, що музиканти не може відмовитися від  супер-сумми, то чого б і не грати!!!

Все як я і казав!!!!  Безнадійно!

Поправте, будь ласка, назву теми - як мінімум, тут немає некрофілів, які грають в неживу, максимум - "Наживо, живцем"...

Чув ,від достовірних джерел,що десь далеко далеко в недоступних гірських районах Трансільванії  ,ще лишивсях один єдиний гурт який грає "в живу" по весіллях...То ще кажуть що після того як той гурт прийде на весілля і заграє (в живу) всі гості помирають а молода з молодим стають вурдалаками і потім віками блукають по горах та смокчуть крових з незайманих дівиць...!!!

 А ви кажите в живу ,в живу.... Юліанович, Анкил,Піт., майте розум,думайте шо кажите!!!! хочите шоб і до нас таке прийшло????

  П.С. нічо шо я так фамільярдно

Безперечно погоджуюсь - "Грати в живу" є жаргон. який тут на сайті постійно вживається. Написав так тільки, щоб "не портити" прийнятої тут нелітературщини :-) Безперечно, що правильно "Наживо", але "зацепило" саме така назва теми :-) 

Щодо деяких попередніх висловів, то думаю, що таким терміном саме у музиці цього жанру позначено НЕ використання під час виступу автоаккомпаніменту, міді-файлу секвенсора або мп-3 фонограми.

Даже викорисання Drum-машини теж вже порушує принцип гри наживо (інтерактивно, якщо бажаєте :-))

 

 

Вони з народження приречені бути лише "пінгвінами".

  

Та щоб заграти наживо, так потрібно ЯК МІНІМУМ ВМІТИ ГРАТИ на якомусь інструменті, а ще власне, по-справжньому відчувати задоволення від самого процесу гри своїми руками на своєму інструменті, від звучання свого живого інструменту, а це саме те про що забувають (якщо взагалі колись знали що то таке), деякі як каже Yulianovich, з "пінгвінів"... А який же може бути кайф від круто злабаної НЕ ТОБОЮ партії у фанері? Особливо коли ти володієш тим же інструментом, а зіграти так не можеш... То не кайф, то жаба товче в груди...

Анатолiй Даже викорисання Drum-машини теж вже порушує принцип гри наживо (інтерактивно, якщо бажаєте :-))

Трохи дивне трактування.... Чи Ви вважаєте чим більше шейкерів, палиць дощу і другої "байди" на халтурі дійсно " оживить" колектив?

 

 

Трохи дивне трактування.... Чи Ви вважаєте чим більше шейкерів, палиць дощу і другої "байди" на халтурі дійсно " оживить" колектив?

Ні, я мав на увазі, що має бути реальний барабанщик

Вважаю що драмашина робить музику монотонною, нединамічною. Її ідеальна рівність метру може викликати нудотливе відчуття. Грати під драмашину це як прив'язати себе до воза. Мусиш пересуватися чітко разом з ним. Ансамблеве виконання якраз передбачає спільну передачу емоцій через подання музики. (Соррі що замудро). Які там "емоції" в драмашини, коли вона "валит гі танк", рівнонько і без динамічних віддтінків.

Розумію що коли нема драммера, а грати хочеться (я тут навіть і не про заробляння грошей), то ця "скриньочка" має місце бути, як варіант.


Підтримую!

Проти живого барабанера нема що казати, лише хочу сказати, що технологія Human Feel у Роландах R серії - крок вперед до "оживляйтингу".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти