Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Грати в живу
Грати в живу

Юліанович,  ......Це пишуть ті, які не розуміють різницю між живим виконанням і під фонограму,,,,,,,   --Ні,як раз це пишуть ті, хто думає як прокормити свою сім,ю.  А я ще раз кажу, на сьогоднішній день  грати наживо   та відірватись на повну  можна в дома, чи десь у клубах.   Я тіль ЗА,  якщо плотять не погано ,відірватися можна на халтурах.  Я тільки за виконання НАЖИВО    !!!!  Але вибачте , в такій країні ми живемо,де треба виживати.     НЕ ТУ КРАЇНУ НАЗВАЛИ ГОНДУРАСОМ  хоч  Гондурас зараз набагато вище чим Україна.

Наша пісня гарна і нова...

Чому нам повинні платити більше, коли в нас поведінка є віктимна від самогу початку? Ми ж тільки думаєм, як подешевше зробити за рахунок якості. Хтось твердо тримає ціну? Хтось займається? Хтось може показати щось цікаве і захопливе? 

На ринку послуг зараз як на базарі: "грунів" є по три рублі за відро...

А я ще раз кажу, на сьогоднішній день  грати наживо   та відірватись на повну  можна в дома, чи десь у клубах. 

І в кого є така "дома" щоб цигикати живим складом для себе і сусідів? Та в львівських клубах якраз і грають , бо караокерів там і на поріг не пускають. Нє, ну там є величезна кількість генделиків де якраз і місце "пінгвінам".

  Я тіль ЗА,  якщо плотять не погано ,відірватися можна на халтурах. 

При чім тут "відірватись"? Скосити бабло, поїсти-попити? Музика це робота, а не "відривання". "Відриватися" потрібно з сім'єю на уїкенді, чи в відпустці. Мухи мають бути окремо від котлет. Причисляючи себе до музикантів, треба бути ним - грати, співати. При такому підході: "якщо плотять непогано", шанси заграти вживу близькі нуля. Заробляння на весіллях/банкетах це бізнес, в який спочатку потрібно інвестувати час, капітал, займатись самопромоцієї та піаром. От тоді будуть плотити, інакше не буває і не тільки в музиці, а у всій сфері послуг.  Ну не кличуть і не плотять тим хто нічого не робить.

Ну , ти так це бачиш, а я по іншому.  А що до їсти та попити -  дозволяв собі ще по молодості. А вже пізніше забороняв навіть своїм напарникам.  В нас вважають , що це робота,а не щоб на тебе дивилися скільки випив і т.д.   А жратву,  ми берем собі з дому.   Про спіртне навіть і мови немає!!!!

Ну не кличуть і не плотять тим хто нічого не робить.

Ну , ти так це бачиш, а я по іншому.

А як можливо по іншому? Ти не робиш нічого, а до тебе стоїть черга з грошима, щоб ти почав щось робити?

Зроби товар відповідної якості, запропонуй на ринок і продай його. Інакше не буває. Про Ємєлю, скатєрть-самобранку пора забувати.....

Пете,  Ти кому оце пишеш ????


Быть Музыкантом и зарабатывать деньги - это две "большие разницы"!!!

"...НЕ ТУ КРАЇНУ НАЗВАЛИ ГОНДУРАСОМ  хоч  Гондурас зараз набагато вище чим Україна..."

Василь, то це ти так люто ненавидиш країну в якій живеш?? Світ широкий - пакуш валізи і вперед туди де краще, туди де не "Гондурас", хто ж тобі заважає... Тільки там, "де харашо", за твій скульож під замучені мп3 файли совкової попси ніхто платити не буде... Там якщо музикант - грай музику і грай її професійно, тоді там тебе оцінять і заплотять і може навіть пристойно... А за таке муз-уродство яке твориться зараз у більшості на наших халтурах з усіма тими фанерами жахливої якості і зоряними "шансоньє широкого профілю", що рвуть собі горло за копійки, або стовбичать цілу забаву під плюсовку і частіше ще й під чужу - так люди взагалі платити не повинні, (справжніх Музикантів які віртуозно володіють своїм інструментом і видають якісний конкурентно-спроможний продукт все це не стосується) 

А то, вживу - невживу, жратву з собою на халтуру возим... Розмова з пустого в порожнє. Скільки не внушай собі і людям, що я ж хороший лабух - якщо немає за що платити то не будуть платити і край... 

Сам волаю тепер під ноут і всякий раз дивуюсь що ще плотять...

Ну , ти так це бачиш, а я по іншому.

Ну  це нормально. Кожна особа має право на свої погляди.

От тільки різниця між нами, що я з колегами працюємо виключно без фонограм.

А жратву,  ми берем собі з дому.

А ми ні.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти