Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Грати в живу
Грати в живу

ZZ2000 ,країну я свою як раз люблю!   Але те що  над нею знущаються постійно,- це так і виглядає, і назвати після цього знущання її інакше не можна.  Тут сама вкраїна не винна, а зробила з неї Гонтураса, оця шашль, яка точить та розкрадає її.

А за стіл сідати, Юліанович, це нагло, навіть якщо запрошують,  одним словом- СВИНСТВО.

А за стіл сідати, Юліанович, це нагло, навіть якщо запрошують, одним словом- СВИНСТВО.

Аффтар жжот! Пиши ісчо!!!

Перечитавши Василя (скрізь), легко догадататись - тролль (спецслужби)

А за стіл сідати, Юліанович, це нагло, навіть якщо запрошують,  одним словом- СВИНСТВО.

А продавати музику за гроші хіба не підло і ницо? Хоча, підозрюю, що все чесно: лабухи роблять вигляд, що грають, а замовники роблять вигляд, що платять. 

А за стіл сідати, Юліанович, це нагло, навіть якщо запрошують,  одним словом- СВИНСТВО.

Василь, про що ти торочиш? Хазяїн з поваги до тебе запрошує тебе як людину за стіл, щои ти пообідав з усіма тому що так по-людськи, а не стояв постно цілий день голодним і не кліпав на гостей повними заздрощів очима... У чому по твоєму тут наглість і свинство, у тому що люди одне одного поважають ??? Замовник наймає колектив (живих людей) працювати сутку-двоє на своїй забаві і звичайно що по-людськи має кормити людей, бо він людина чемна, і "так неписано заведено здавна". Хоча такі момент можна при бажанні для ясності оговорювати заздалегідь при домовлянні за халтуру. Якщо у ваших краях це вважають свинством і наглістю то гріш-ціна тій лабушні яку не поважають під час роботи. А от коли ти приперся на халтуру зранку з перегаром на 1,5 метра і толком пісню заспівати чи заграти не можеш бо не музикант зовсім, а тракторист, а ще й за стіл межи люду прешся, коли господар навіть не просив тебе - оце вже і наглість і свинство і можливість культурно заробити у жбан та закінчити свою лабушну карь,єру на взльоті... Ну і від ціни за працю теж залежить багато чого ...за занадто дешево ясно що про якусь повагу мова йти не може... 

Знайте собі ціну, робіть усі свою роботу добре і з повагою ставтеся до замовника, який вас найняв, тоді й до вас буде взаємне розуміння та повага до вашої праці.

Хоча, я так бачу, тенденція брати з собою канапку з дому і не сідати до загального столу поширена навіть серед відомих політиків:

Дотепно :-)

Да,пацани,такого "лабуха" на халтуру вже точно не запросять.

Ви,шановні читайте про мене,що хочете, але я ніколи з замовниками конфлікту не мав. Просить- роблю та поважаю.  Чому я так  десятки років відмовився від загального столу,бо шість разів підряд навіть і ніхто за музикантів і не вспомнив. Були кожен раз сутки голодні.  Я думав теж ,що совісті не мають, але мені підсказали, що замовляють в барах місце для гостей ,а за музикантів забувають, бо ми їм плотимо, а там хай їдять де хочуть.Сам розумію,що це повний абсурд, але після того сказав,що НІ,  -беремо з дому!    Хлопці,це не моя політика, зрозумійте, не я це придумав.   Так, теж заздрю запрошеним, но нічого не пороблю, бо це вже ввійшло в систему. Ну нічого, переживемо.   Два замовники мені сказали в очі ,,За стіл і не думайте лізти,це є свинство,,!!!     Слово в слово вам кажу.   Що я мав тут їм відповісти ?    Виду звісно не подав,що образився, але свою роботу достойно з повагою довів до кінця.  Всі залишилися задоволені, і після того замовлень менше не стало. А за останні роки принцепово не йдемо навіть якщо запрошують,((( бо ще вищитають)))  От такі бувають нюанси.   

За стіл і не думайте лізти,це є свинство

Я б після токого коментарію...культурно послав би такого замовника на х... на донбас... І про яку повагу, гідність чи достоєнство ви говорите??? Та той замовник до вас віднісся гірше як до пса бездомного...і чітко вказав ваше місце.. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти