Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Грати в живу
Грати в живу

На сьогоднішній день жива музика на весіллях - це ведення  "Слона" від хати до церкви і від церкви до бару, ведення співу за столом. Зрозуміло що коли по вулиці йде весілля і грає акордеон, скрипка, саксофон і бубен то немає людини в якої не склались приємні враження -  все ж таки не кожен день почуєш живу музику.А я памятаю ті весілля коли не було ще мікрофонів , просто бубен, труба. саксофон , акордеон , скрипка а заспівували тоді слова куплету танцюючі гості.І перші підсилювачі як хто памятає то були " Райдуга 25" потужністю 25 ват один мікрофон на всіх по центру а з колонки такий потужний звук пер що можна було аж вухо прикласти.

На сьогоднішній день жива музика на весіллях - це ведення  "Слона" від хати до церкви і від церкви до бару, ведення співу за столом.

Таке тлумачення розкажіть замовникам які платять до 2 тис. у.о. за послуги гуртів "Бандіт", "Рімейк", Лео Сіті", "Фіра", "Orchestra Vito", "Jam", "Жуки". Бо перелічені гурти подібних послуг чомусь не надають.

 

Бо перелічені гурти подібних послуг чомусь не надають

Шо не купляється за гроші-купляється за ВЕЛИКІ гроші .

Шо не купляється за гроші-купляється за ВЕЛИКІ гроші

Тільки не в цьому випадку. Хто замовляє музло за 2 штуки в пішій весільній процесії разом з VIP-гостями йти не буде. Та і розважають гостей за столом професійні ведучі і запрошені артисти, а не "музикантияківсьовміют" .

"музикантияківсьовміют" Наприклад в складі мого гурту є тамада суто для ведення весілля, яка вміло підбирає сучасний матеріал і проводить весілля не так як ті "професіонали" старі пердуни зі своїми дурацькими старомодними поздоровленнями(часто працював на весіллях у Львові і чув тих придурків).А на рахунок VIP колективів, чув я таку історію, все весілля було в шоці! Так, професійне виконання,якісне звучання але то за словами гостей був концерт, а вони прийшли на весілля і хотіли забави - а забави не було! Молодь взагалі їм по барабану, вони хотіли Дзідзя а Дзідзя їхнього не було і вони сказали фе Тож треба," супер гурт" - а в кінці весілля молода в сльозах! Палка має два кінці.

П.С.  Це у Львові вони "VIP-гості" а по селах де є тоже їхня родина то йдуть з усіма гостями в пішій процесії як миленькі!

платять до 2 тис. у.о. за послуги гуртів "Бандіт", "Рімейк", Лео Сіті", "Фіра", "Orchestra Vito", "Jam", "Жуки".Ці замовники взагалі в музиці не розбираються, їм важливий тільки пристиж.

А на рахунок VIP колективів, чув я таку історію, все весілля було в шоці!

Знайома риторика...

electromuzik, Ваш колектив працює без фонограм?

старі пердуни зі своїми дурацькими старомодними поздоровленнями(часто працював на весіллях у Львові і чув тих придурків).

Нескромно може питати, але скільки Вам років, electromuzik?

Скоро 50 родився я і дитинство провів у місті Львові де і родини пів міста.Пізніше батьки мої переїхали в містечко Миколаїв (30 км біля Львова).Бувало так що весь сезон -тільки Львів. Можу порівняти весілля у Львові і наприклад в селі Гірське Миколаївського району.В Гірському це дійсно весілля з усіма традиціями,  багатим колоритом національного Українського весілля а у Львові - це так собі просто вечоринка. 

На рахунок виконання- тільки заможні і заробітчани можуть собі позволити дорогу музику а що робити пересічному Українцю який з ранку до ночі паше на фермера в селі або в містечку на підприємця, заробляє копійки то що йому весілля своїй дитині не робити.Чи може я повинен працювати на всіх весіллях тільки в живу і брати однакові гроші.Є весілля на 200 чоловік а працював я і на чоловік 35.Це як в магазині: є салямі а є чуть дешевше копчена домашня а ще д ешевше варена, сардельки і найдешевша ліверна. Який замовник - такі гроші.І склад мого гурту в залежноті від даного замовлення - від двох до пяти чоловік. Але коли працюю в двійку то обовязково тамада і я. Тому і використовую гармонайзер.І не кожен відпрацює весілля по музиці один, хто працював той знає.

На рахунок фонограм - роки працював вживу.і знаю що це таке. А що музиканти використовують фонограми то результат нашого з вами такого "гарного" життя яке нам уготовила наша верховна зрада , довела народ до зубожіння і не дивно що в тих умовах музиканти в більшості працюють так.https://youtu.be/xKzl7I7YVgY

П.С. Музиканти використовують фонограми на весільній роботі - це непрофесійно, а на концерті "Народні артисти" виступають під фонограму і косять дуже великі бабки - то це нормально.

В Гірському це дійсно весілля з усіма традиціями,  багатим колоритом національного Українського весілля а у Львові - це так собі просто вечоринка.

Угу.  Гірське - New Ivasyuki, а Львів - Пирлівка. electromuzik, тут не Однокласники і не Вконтактє, тутка всі грают по весілльох і "всі в тАнку" (хто менше, а хто більше).  А то про українські традиції під фонограми в Горуцькій (Гірське)... якось несерйозно.  Автентичні весілля існують тепер хіба як етно-вистави для туристів.

А що музиканти використовують фонограми то результат нашого з вами такого "гарного" життя яке нам уготовила наша верховна зрада , довела народ до зубожіння

Оригінальна версія, це вже щось нове! ВР винна що наплодилось "пінгвінів".

Хто хоче і вміє працювати наживо, той це робить. А ці всі пояснення... Десь на глибині форуму є кількарічної давності теми про "наживо". Аргументи в "караокерів"  і далі одні і ті ж, а от команд "безфанєр" все збільшується і збільшується. Мабуть від зубожіння))).

 

 

Я теж виСКАЖУСЯ про Багатого і Бідного УКРАЇНЦЯ... Так є ті хто приїхав з заробітків може позволити собі більш розкішну забаву,але за те що Він плотить,Він вимогає якісної роботи від всіх - від шеф кухаря до офіціянта, втім числі і музика. А збідований замовляє відео (600),тамада (400),музика (200) кухарка (100) і на решту грошей купить фату,палену горівку,продукти, від яких половина гостей до ранку срачку дістануть - але всім буде хвалився, яке він зробив ВІСІЛЄ...Якось так....
Електромюзік...Після перечитаних Ваших дописів, особливо про професійного тамаду в колективі, в мене складається про Вас думка, що Ви більше продюс і інпресо, чим весільний лабух.Може я і помиляюсь. Але мені пасує,коли в колективі є добрі лабухи. А Юліанвич добрий лабух,хоч не молодий,але не "пердун",бо топтав сцену першої "Червої Рути".А я був лиш глядачем.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти