Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » У якому пультів кращий ревер?Allen & Heath ZED 10FX чи Soundcraft EFX8
У якому пультів кращий ревер?Allen & Heath ZED 10FX чи Soundcraft EFX8

У якому з пультів кращий ревер? Allen & Heath ZED 10FX чи Soundcraft EFX8.УМНІКІ скажуть поганий там і там,то нехай скажуть,де гірший.Я звертаюсь з запитанням до простіших,як і сам.

У нас Soundcraft FX-8 це старша модель і ще англієць,там правдивий лексікон,Ревер там супер, А на рахунок EFX-8 це новіша модель і вже китаєць ревер там вже не такий і не париться, Ну старші моделі кращі,,,

Дуже класного ревера ні в жорному пульті незнайдеш! В мене пульт Soundcraft EFX8   То я донього підключаю зовнішній ревер Лексікон 550.

Правильно в теперішніх пультах шорошого ревера нема ну хіба в Дінакордах за 1500$. Але напрклад в сондрафті FX-8 він ше шороший правдивий Лексікон нубо пульт ще маде ін England і має поза 10років а тоді ще підробок не робили. Париться.прописується під свій смак.Так що ми його використовуєм і дуже задоволені більше ніяких не підключаєм. А от у знайомих EFX-8 і там вже не то. Щоб трошки прозвучало вони мусять підключати ще виносний ревер і парити з цим що у пульті нубо сам ревер у пульті там слабий. А от у Ален Хіт ZED 10FX я думаю що там ревер від Soundcraft EF-8 також слабший бо одна людина хотіла з нами мінятись з доплатою і так як він казав хочуть кращий ревер. Ну незнаю може в кого який смак...

Правильно в теперішніх пультах шорошого ревера немі   Може воно і так, аможе і ні Коли я брав свій саундкраф зразу я був задоволений ревером, але ж запроси нестоять на місті от і вже як той нарик шукаїш щось нове і все тобі мало іхочиш щось краще!))) Оті начинає мудрувати!

Незнаю. Soundcraft FX-8 у нас вже сім років і до сих пір цей ревер що у ньому є нас задовільняє. Просто якщо щось надоїло його завжди можна перепрограмувати як подобається.Він ж прописується. Було б бажання...

Він ж прописується.

Яке всеохоплююче слово. А тепер на пальцях розкажіть які конкретно параметри там змінюються і редагуються.

Ну як Вам сказати зрозуміло що це не Дінакорд та воно не зробить якісь дива що окремий ревер за 600 баксів але на халтури нам хватає аж по вуха.

Ну як Вам сказати

Які параметри редагуються. Я слухав неодноразово в роботі FX-16, але не крутив там нічого. Тому й питаюсь.

на халтури нам хват  Цим і все сказано!  Декому пульта ПМ-1 і ревера Еско вистачає, і лишньої копійки на апарат непотратят, а інші хочуть мати класний звук і від нього кайфувати! А що нарахунок настройко ревера в соункрафті то дійсно його можна підрулити ну до виносного пексікона йому ой як далеко!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти