Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Всім доброго дня - чи вечора.Хто з вас пам"ятає псс 51 - прошу поділитися коментарями - спогадами про цю ( легенду ).Додайте інформацію про гурти які на ній працювали - та в той час продавалися на касетах,їхні записи,де відповідно можна і послухати  YAMAHA PSS 51.Відео - у нашому українському виконані і тд.

http://f-picture.net/lfp/s014.radikal.ru/i328/1501/d6/3e74422612e0.jpg/htm   тут фото YAMAHA PSS 51

Створення передпродажного піару чужими постами?

не зрозумів - ви про який піар - пости ???

http://www.minus.lviv.ua/blurb/syntezator/S/41365   теж цікавить

не зрозумів - ви про який піар - пости ???

Я про сенс теми, мав на увазі. (Беручи  до уваги Ваш нік-нейм )

Від себе додам що це примітивна на свій час забавка, яка дала початок ері плодження самограйщиків-дилетантів. Звуки там нікчемні і відстійні були вже на час випуску. Клавіатура дитяча, якраз для гри "трьома пальціма". Звісно заперечувати що ці і подібні "грайки" дозволяли заробляти гроші не буду. Але потрібно відділяти окремо котлети і мухи.

А що легендарного в цій забавці? Тільки те що вона була трохи ліпша за інші подібні забавки того часу?

Паралельно pss51 були тоді psr 85 (psr500),psr 510 які на той час були"крутіші" і вік pss51 був недовгий,але свою нішу вона все таки зайняла хоча і справді цяцька слабенька,акорд взяв і потухла.

Наскільки мені відомо,десь в такий час був вже і Solton ms50/100.Він і зараз має актуальне звучання,чого не скажеш про pss51.Але чи хто реально тоді його юзав в наших краях?Я,наприклад,тільки декілька років тому довідався про існування такого інструмента...Сумніваюся що тоді в нього були конкуренти...Хіба в плані ціни,але не звучання.

Ближче до теми:хочете послухати сабж?Гугліть "Старий парк".Правда там лише басова партія з неї задіяна...

0215.   Чого це вона тухла??? Тухла 590 та 595 псс.   Навіщо оце молоти???  В такому разі одна дорога була --в ремонт.   А сам інструмент зайняв своє місце , набив собі клієнтів,  відіграв багато халтур, і ніхто нічого , на той час ,проти клави не мав.  І я на всі 100 впевнений, що тут між нами багато колег які мали цей інструмент, тільки  мовчать, і на той час були ним задоволені. Був гарний бюджетний інструмент!!!       А то тут такі вже ,,крутелики,, які мали тож саме гім-о ,тільки по іншому звалося, носять себе вище криші.    

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти