Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Згоден на всі 100.

У свій час я це все перепробував і продовжую робити з новими моделями. Просто мій напарник позичав PSS 570/580/595, а я - Casio VZ-1, Korg M1, Roland D5/D50, потім купив DX21. 

Персонально до дяді Васі: "не хами, Ернестуля" :)

 

Yamaha, здається виготовила навіть додаткову партію PSS51 спеціально для ринку СНГ... Комерційно успішна цяцька однако получилась

 Ернестуля -це що таке????

"Ернестуля" - з книжки однієї...

Все з тобою зрозуміло  .....

Аналогічно...

Панове,скажіть мені. як можна відноситись до цяцьки,котра знищила ціле покоління великих лабухів- барабанщиків,басистів,гармоністів,духачів.Котра опустила музикантів майже до рівня бомжів?Лише зараз,в жахливих умовах кризи,та війни потихеньку починається відродження живих колективів,бо люди вже "наїлись пластмаси" і за фанєру платити не хочуть.

Ха-ха-ха !!!  Хтось казав раніше,що купував корги, роланди і т.д.  Ось ,що треба було купувати ,-51-шу.   Попустила ВСІХ, нище плинтусу    Заперечую ))),слова не мої, а вище написані.

Ха-ха-ха !!!  Хтось казав раніше,що купував корги, роланди і т.д.  Ось ,що треба було купувати ,-51-шу.   Попустила ВСІХ, нище плинтусу    Заперечую ))),слова не мої, а вище написані.

Дядя Вася, ти з ким щойно говорив? :D

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти