Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X
Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X
Шановні колеги музиканти,хто що може сказати про цей пульт,чи вартий уваги він у своїй ціновій категорії.Дякую наперед.

Христос Хрещається! Що такий поганий пульт, що всі проходять мимо, чи ніхто не хоче нічого підказати. Або порадьте хороший пульт з хорошим процесором, щоб можна було зміксувати його з процесором ефектів Lexicon MPX-1. Це думаю ви мені підкажете, як свому колезі,чи ні. Дякую.

Якщо вас цікавить хороший пульт з хорошим процесором, і хороший процесор на рівні МРХ1, то варіант тільки концертна цифра. У компктних аналогових мікшерів не знайдете процесорів такого рівня.

Ну хоть щось подібне, я не кажу на рівні лексікона. Дякую вам Pete Fedyshun за відзив.А yamaha mgp 12x, як вона. Панове музиканти! Хто що підкаже про мікшер CARVIN C 1240.

Сам таким користуюсь.Нарікань ніколи не було)Якісний звук,без прикрашань.Хороші ревери(їх 2 шт.)як  для вбудованих.Параметрика є,моніторні лінії є,еквалайзери 2х9 полос.Ну,начинка крута.Для живої роботи краще не придумаєш на даний час і на дані ціни.

Для живої роботи краще не придумаєш 

А я вот, для живої роботи,Алена GL2400 хочу,правда ціни на нього дуже сексуальні...кусаються,ну нічо я ше з десяток другий років почекаю...мусит подешевшати...А та ямашка для фанерно-самограйних робіт цілком варіант ,хоча мені до вподоби більш мягке звучать, як наприклад у чистокровних саундкрафтів(без косоглазія)...Хоча на бюджетній акустиці ,типу Електровойс Зет-Ікс5 ,думаю якоїсь принципової різниці в цьому ціновому сегменті, серед пультів усіх знаних виробників ви не помітите ІМХОюшка

Шановний,дочитувати треба і не виривати фразу із контексту.Там ще про ціну йшлося.Я мав на увазі питання по бюджету на пульта.Ну людина може максимум викинути 7-8 тис. грн. на мікшер.То,для цінової категорії carvin с 1240   є гарним варіантом.

bodja bear, можу допомогти вам втілити мрію! І тут ви праві звучання фантастичне!!!

http://minus.lviv.ua/blurb/mikshernyj-pult/S/41479

з десяток другий років почекаю...мусит подешевшати..

Так, зтаніют. Але за стільки часу це буде напів-руїна, а не пульт. Заміна потенців - це ще та коломийка і впадка на лв.

Але за стільки часу це буде напів-руїна,

Печялька

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти