Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X
Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X

Через 15 років китайці будуть підробляти і музикантів початкового рівня. Пачками. Нічого ж складного нема. Головне поставити або великий накопичувач, або широкий конект до сховища з фанерами...

Але Ви  bodja bear-знову помиляєтесь

Та нє не помиляюсь....то ви погано просто мої каракулі прочитали...саме цей пульт я мав на увазі...доречі хороший пульт на свої гроші... мені подобається рекомендую, якщо без глюків...

Bodia bear! Який пульт ви мали наувазі,що він нормальний.Дякую.

Дякую Бодя. Так цей пульт шороший і без глюків.Я думаю що він ще у когось попрацює не один рік...Бодя мав на увазі Soundcraft FX-8-Англієць.Почитайте вище.

Саундкрафт FX8 працював на такому ,в парі з G2 враження дуже позитивні... за свої гроші ,ІМХО, дуже хороша пропозиція...Доречі Ivan2912  продає такий,але чомусь соромиться признатись

Не соромлюсь. В мене він є виставлений на продаж і доречі недорого 6200грн. Просто тут на форумі ми ніби не продаєм. А там де куплю-продам то там його  можна найти.

Хлопці,шо ви валякаєте?Якщо мікшеру вже більше 10 років,то в ньому вже 100 % є механічні проблеми.Soundcraft fx 8 мікшер і не поганий,але він ще 1999 року.Нащо собі шукати проблеми...йому вже 16 років.

П.С. Не треба   доказвать,що він як новий...гарно користувались і все таке....Вік каже за себе.

Так йому біля десяти років,но не шістнадцять,і  він полюбому кращий від цих нових і ще довго витримає-тому що тоді все таки робили такі речі на совість, А тепер для- Dimon dana,  Напевно Вас батьки ненавчили хороших манер, Обсерати це що ви ніколи не чули та небачили на очі а свого Carvina вихваляти що він ізюминка- ну це наша Українська натура, І це збоку дуже смішно,,,Вдалої Вам продажі,

Хлопці агов, перестаньте спорити. Я вас нормально попросив порадити який мікшер брати Кервін, чи Ямаху, а ви починаєте.Хоч бери і не проси про допомогу.

Велимешановний,Ivan2912,кого я тут ,як ви виразились,ОбсЕрав(переписую мовою першоджерела)???Те,що я написав правду,це погано?Якщо є бажання беріть хоч 40- річної давнини мікшери,мені всеодно.Топікстартер запитав про Carvin c 1240.От я,як користував і водночас продавець,я цього не приховую,бо маю 2 таких мікшери заявляю абсолютно правдиво.Мав багато вже добра і чув,отож маю уявлення,що радити людині.А ви,як так хочете вбухати допомогти саундкрафта 10-річного,то кажіть прямо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти