Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X
Мікшерний пульт Yamaha MGP 12X

Ну ти дивний хлопчина,яж тобі кажу продавай на здоровя, Людині не невяжеш!!!  На кожен товар є свій покупець, Хтось і Електроніку ПМ-01 купить-бо сподобається,,,

Ну ти дивний хлопчина,яж тобі кажу продавай на здоровя, Людині не невяжеш!!!  На кожен товар є свій покупець, Хтось і Електроніку ПМ-01 купить-бо сподобається,,,

Ну 2 рази писати не обов'язково))Дякую,і тобі здоров'я,хлопче)

Хлопці,шо ви валякаєте

Дімон шо так по рагульськи спілкуєшся? Мало видно мама з татом в дитинстві по сраці били...

bodja bear,"по-рагульськи"-оце дійсно що у вас проблем багато в дитинстві було.А "валякаєте"-це слово-архаїзм)Ви,дорогенький,хочете переходити на особистості?То,я вам скажу,що це не сайт дитячого садочка)Дякую.

І я чув не від одних музикантів, що мали Fx 8, що там проблематично відстроїти ревер, а так пульт норма.

Нічого нема там проблематичного-дуже хороший там ревер, Ми його настроювали під свій смак як колись 20 років назад коли небуло інтернету,і книжка по англійськи-ами ні ме ні кукуріку, Але був метод народного тику, І коли було велике бажання то такі дива получались,,,,ОГО,, Ну а зараз набагато легше- є інтернет,ну а якщо лінуєшся- ну то є хлопці які це все за 6 секунд настроять,,,

Доброго дня всім.Ну то що мені так ніхто нічого і не підкаже, що краще взяти Yamahu MGP-12x,чи Carvin C 1240.Ви зараз скажете брати і слухати, нема де взяти, щоб послухати.

Однозначно carvin c 1240.Епітети:чистий,плотний звук,гарне частотне,"неприкрашене" звучання.

По поводу YAMAHA MGP12X. Нікого не слухайте. Пульт бомбезний. Працюю на такому півтора року.Звук шикарний. Працюю на RCF ART 725 - 2 шт. і моніторний варіант RCF ART 312A MK3-2шт. Мікрофони SENCHAJSER EW 100 G2 -радіосистеми. Один динаміка-другий -конденсатор. Звук---БОМБААААААААА.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти