Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Завдаток - віддавати чи ні????
Завдаток - віддавати чи ні????

Всім привіт. Виникнула така ситуація. Замовники дали завдаток. Сума гонорару та валюта!!!!! були узгоджені. Через три місяці замовники хочуть переглянути умови оплати, тобто зафіксувати суму в гривнях і по курсу який вигідний їм (дуже занижений). Після довгих перемовин - відмовляються від наших послуг і вимагають щоб ми повернули завдаток. Ми запропонували віддати завдаток при умові що ми візьмемо інше замовлення на це число (час ще є). Замовники вимагають завдаток вже!!! Хто що порадить в даній ситуації????

Я вважаю, що треба ще доплатити...

Ситуація непроста,я також в 1993 році попав в таку ж.Можна порадити розрахуватись замовникам зараз і зразу всю суму,я так зрозумів що їх не влаштовує курс долара.Віддавати завдаток  - теж мінус в нашу сторону,можна лишитись взагалі без роботи,колись старі музики говорили- завдаток він на те і завдаток що б не віддавати,але в наш час треба бути дипломатом і домовлятись.

 

unclehaphap такий варіант не розглядається.....

0215 я пробую домовитися. Як візьмемо весілля на це число - питання відпаде само собою, віддам їм той завдаток. А от як не візьмемо???...

Ніякий завдаток не віддається при любих обставинах!!!    А якщо вони тріпають Вам нерви,то хай Вам ще доплотять за моральний ущерб.  

Сподіваюсь, що ви зрозуміли жарт :)

unclehaphap

Сподіваюсь, що ви зрозуміли жарт :)

Так, звичайно

Василь

Ніякий завдаток не віддається при любих обставинах!!!    А якщо вони тріпають Вам нерви,то хай Вам ще доплотять за моральний ущерб.  

 

не хочу щоб мене згадували не злим, тихим словом. Люди вперто не хочуть зрозуміти що таке завдаток, для чого він дається і т.д.

Так,так, розумію Вас шановний.  А ще гірше коли починають проклинати.  Ну тут Вам вже вірішувати. Хай щастить!

Коли 1993році полетіли ціни я травні домовився за весілля дали завдаток,а літом ціни полетіли коли дійшло до весілля за ту суму можна було купити хлібину і виникла така ж розмова,але раптом у вечері приходить замовниця у чорній хусткі з сльозами і мовила що померла мати і весілля не буде.Звісно я віддав завдаток а вранці чую що весілля буде і грають там інші.Тепер і вір замовникам,але це була наука для мене,висновок-завдаток треба брати завжди і з всіх ,і пояснювати людям що таке завдаток.А те весілля з яким я "попав" -молодята нажили рівно неділю

завдаток він на те і завдаток що б не віддавати

Золоті слова.Завдаток-гарантія музикантам від "кидалова" і те ж саме,що печатка на угоді:признак того,що угода дійсна.Завдатки брати треба полюбому,особливо в "родиноньки" (той контингент кидає досить часто).Віддавати-себе не поважати.Хоча можливі нюанси,але тут вже треба дивитися самому як поступати.

А те весілля з яким я "попав" -молодята нажили рівно неділю

Бог все бачить.За таку ,гм..."відмазку" хай дякує,що мама насправді не померла.Придуркувате,думало би ,шо городить.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти